Змазка є одним із головних атрибутів відмінного анального сексу. Без неї цей процес у принципі неможливий. Правильна анальна змазка дозволить отримати задоволення від анального сексу повною мірою, а також додасть нових фарб в інтимне життя.


Правильний вибір основи
Силіконові лубриканти є найкращою анальною змазкою. По-перше, вони надають відмінне ковзання, що вкрай необхідно при анальному сексі, по-друге, вони тримаються дуже-дуже довго.

 

Анальні змазки, що знижують больові відчуття
Багато дівчат спочатку бояться больових відчуттів, які можуть бути при анальному сексі (особливо якщо у партнера вражаючий інструмент), в даному випадку найкращим варіантом є анальна змазка з розслаблюючим ефектом. До речі, не дуже раджу підбирати анальне мастило, що містить лідокаїн, краще зверніть увагу на мастила, що містять натуральні олії з потрібним ефектом. Така анальна змазка стане найкращим варіантом для "першого разу", щоб зрозуміти всі тонкощі та особливості даного виду сексу. Надалі можна придивитися до змазок з охолоджуючим або зігрівальним ефектом.


Не брати звичайні змазки для класичного сексу.
Анальна змазка має низку необхідних характеристик. Вона повинна бути густіше звичайної і при цьому довго не висихати. Відмінності в консистенції насправді дуже величезні і це якраз і є критичний показник, який робить змазку придатною для анального сексу. Використовуючи звичайну змазку, існує чималий ризик отримати не найприємніші відчуття як дівчині, так і хлопцю. Крім того у складі повинен бути ряд засобів, що забезпечують знезаражуючий, знеболюючий та регенеруючий ефект. Найкраще з цим завданням справляються змазки з додаванням до складу пантенолу.