Відволікти хлопця від комп'ютера часом буває непросто. Та й дратує це дівчат неймовірно, самі знаєте. Але навіщо даремно ображатись, якщо можна взяти ситуацію в свої руки і переключити всю увагу на себе? Існує кілька способів "ненав'язливо" відірвати хлопця від комп'ютера. Найнадійніші та дієві методи – це неординарний підхід та здатність дівчини дивувати. І мабуть найкращим рішенням стане поява в кімнаті у гарячій та відвертій сексуальній білизні та невелике еротичне шоу. Якщо це вже не спрацює, то швидше за все справа вже далеко не в іграх і саме час шукати іншого...

 

Що вдягнути для такого випадку?

Правильна сексуальна білизна – це справжня зброя у боротьбі за чоловічу увагу. Жоден хлопець не встоїть, побачивши свою обраницю у хвилюючому та нетривіальному вбранні. Красива сексуальна білизна захоплює і збуджує уяву. Добре підібрані комплекти вдало підкреслюють переваги та приховують недоліки фігури.

Така частина гардеробу ніколи не буває зайвою і просто мусить бути у кожної дівчини. Досить всього раз одягти красиву сексуальну білизну і постати перед своїм хлопцем у мереживному комплекті з підв'язками. Приголомшливий результат не забариться. Тільки потім не звинувачуйте мене в тому, що Ваш задум постійно просять повторити!

Тож яку сексуальну білизну вибрати? Варіантів сексуальних костюмів дуже багато. У секшопі завжди в наявності підходяща сексуальна білизна різних видів

 

Варіант 1. Повний комплект еротичної білизни


Безсмертна класика, працює як швейцарський годинник. Готовий посперечатися на праву руку, що перед таким ефектним чином не встоїть і інша дівчина, не те що якийсь там хлопець)

 

Варіант 2. Бодістокінг


У бодістокінгу є рівно дві переваги

1 - настільки дешевого, що не шкода і порвати

2 - є можливість вибрати модель, яка підкреслює саме найсексуальнішу частину, найсильнішу зброю

 

Варіант 3. Боді


Ну або умовне боді) Найвеселішою частиною у використанні боді є те, що можна до останнього прикидатися, що це такий домашній одяг для повсякденного носіння) "Яке ще спокуса? Нічого не знаю!"

 

Варіант 4. Стрепи


А це вже важка артелерія. Якщо після цього ваш хлопець не зрозумів чого ви хочете, то саме час голити йому голову і починати різати на маківці овочі, щоб хоч якась користь була.

Ось Вам повний арсенал примочок, як ефективно привернути до себе увагу хлопця, користуйтеся та радійте життю!