Анальний секс все ще залишається забороненою темою навіть серед людей, які досить часто і охоче розповідають про свої сексуальні пригоди. Хоча стереотипи поступово руйнуються і все більше жінок вирішуються на анальний секс, існують поширені і не завжди обґрунтовані страхи, пов'язані з болючістю процесу. Насправді анальний секс повинен викликати задоволення, а не біль, але для цього потрібно дотримуватися низки правил. Як підготуватися до анального сексу, щоб і ви і ваш партнер відчув задоволення і комфорт?

Анальний секс – з чого розпочати?

Перший раз має вирішальне значення для жінки, тому що він впливає на її подальше відношення до анального сексу і повірте у цьому зацікавлені обидва. Тому не варто поспішати чи чинити тиск на партнера. Жінка має бути повністю налаштована, розслаблена та відчувати задоволення, коли відбувається перший анальний секс. Якщо цього не зробити, то великий ризик, що жінка не дозволить повторити це знову.

Поділюсь кількома правилами, які допоможуть зробити все правильно.

 

Правило №1 Особиста гігієна


Якщо ви хочете спробувати анальний секс, особиста гігієна має стати першим кроком у підготовці до цього. У такій справі дуже важливо завжди використовувати анальний душ. Ви ж не хочете зіпсувати романтичний вечір та знищити солодкі переживання перед новим, пікантним досвідом? Використання анального душу – безболісна процедура, яка проводиться самостійно. При цьому можна використовувати звичайну воду чи настій ромашки. Ні анальний секс, ні підготовка до нього не може починатися без цієї процедури.

 

Правило №2. Підготовка м'язів


Анальний секс також може починатися без підготовки м'язів до проникнення. Спеціально для цього існують анальна пробка і тренувальні набори. Такі пристрої – незамінний атрибут без якого анальний секс може бути неприємним або болючим. Анальні іграшки, такі як пробки та ланцюжки, призначені для тренування та розтягування м'язів. Перед тим, як приступати до першого анального сексу, слід деякий час користуватися ними, поступово збільшуючи діаметр, поки не підберетеся до діаметра близького до члена партнера. Пробувати безпосередньо анальний секс рекомендую вже після того, як Ви почнете відчувати задоволення під час використання анальної пробки найбільшого вибраного Вами діаметру.

 

Правило №3. Використання лубриканта


Напевно найбільш непорушний принцип без якого анальний секс взагалі неможливий - використовуйте спеціальний анальний лубникант. Використовуйте багато лубриканту! Без нього ніякого насолоди від анального сексу не буде і бути не може.

Найкраща змазка для звичайного анального сексу – це лубрикант на силіконовій основі. Це пов'язано з тим, що вона надає найкраще згладжування, ковзання і стійкість. Змазки на водній основі вбираються набагато швидше і не дуже зручні для анального сексу. Витратьте час, щоб підібрати змазку, яка найкраще підходитиме вашим побажанням. Існує багато варіантів з натуральними добавками, які дають розслаблюючий, знезаражуючий або зігріваючий ефект. Це далеко не весь список, варіантів дуже багато, але я б радив утриматися від покупки взагалі будь-яких лубрикантів (не лише анальних) на основі парабенгліколю. Його наявність обов'язково має бути вказано на упаковці.

 

Висновок

Анальний секс – це безмежне задоволення, сповнене нових відчуттів. Жоден крок у процесі анальної підготовки не є складним. Просто потрібно приділити цьому трохи часу, і тоді анальний секс стане по-справжньому приємним заняттям. Все, що Вам потрібно насправді у Ваших руках.

Так що не відмовляйте собі в задоволенні та радійте життю!