Укр

Лубрикант на водній основі

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Професійні лубриканти на водній основі з натуральними косметичними добавками

Лубрикант на водній основі потрібен для того щоб зробити входження та фрикції максимально легкими та приємними для обох партнерів, особливо гостро це питання стоїть для хлопців із солідним розміром та дівчат під час використання іграшок із силіконовим покриттям, або зниженим природним зволоженням з тієї чи іншої причини. За допомогою лубриканта партнери можуть обійти будь-які фізіологічні перешкоди і вільно вдаватися до кохання в будь-який час, а також включати в процес різноманітні іграшки.

 

Який лубрикант вибрати?

Перед тим, як придбати інтимне мастило, потрібно визначити для себе найбільш підходящий склад лубриканта, зважаючи на компоненти у складі. І в цьому питанні немає більш відповідного варіанту, ніж мастила інтимні на водній основі, які сьогодні займають лідируючі позиції у своїй категорії.

Зараз лубриканти на водній основі - найпопулярніший тип лубриканту.

 

Що таке мастила на водній основі?

Лубрикант на водній основі - це інтимне мастило, яке містить у своєму складі не менше 95% води. Подібний товар при використанні забезпечує партнерів натуральними відчуттями, точно копіюючи природне зволоження. Інші 5% складу продукту займають додаткові компоненти, які і створюють цю відмінну гелеву структуру товару. При цьому для створення зволожуючого ефекту застосовують такі інгредієнти, як гліцерин, гіалуронова кислота, алое та інші натуральні компоненти.

Щоб позбутися або повністю виключити можливість роздратування, лубрикант повинен мати нейтральний баланс pH.

Також лубрикант на водній основі порівняно із засобами іншого типу найбільш дружелюбний до шкіри, може легко вбиратися або випаровуються, часто працює як засіб для догляду, активно живлячи та зволожуючи шкіру.

 

Лубрикант на водній основі: види

Сьогодні сексшоп Secret Sin готовий запропонувати покупцям такі види мастил на водній основі:

 • Лубрикант живильного типу

Лубриканти живильного типу ще називають лубрикантами "для повсякденного використання". До складу таких лубрикантів входять натуральні компоненти та вітаміни, схожі зі складом поживних засобів для догляду за шкірою. Використання таких лубрикантів на постійній основі допомагає піклуватися про шкіру інтимної зони, забезпечувати її м'якість та бархатисту текстуру.

 • Лубрикант медичного типу

Подібний варіант лубриканта підходить для людей із проблемною шкірою, які перенесли медикаментозне або хірургічне лікування, пологи та для жінок у період менопаузи. Крім того в асортименті є Лубрикант з знезаражуючим і загоюючим ефектом для тих хто любить справді великих хлопчиків, а також спеціальний лубрикант для тих, хто намагається завести дитину.

 • Лубрикант для іграшок

Такий лубрикант зазвичай має більш густу текстуру і має більшу стійкість. Лубрикант на водній основі взагалі обов'язкова при використанні сексуальних іграшок, особливо з силіконовим покриттям, яким оснащений практично кожен вібратор. Такий лубрикант робить входження максимально приємним та не руйнує силіконове покриття. В асортименті є електропровідний лубрикант з частинками чистого золота для особливої ​​стимуляції.

 

Професійний лубрикант на водній основі: переваги

 • Лубрикант не залишає слідів на одязі та легко відмивається;
 • Максимально дружелюбні до шкіри інтимної зони;
 • Кожен окремий компонент продукту має органічне походження;
 • Лубриканти на водяній основі не ушкоджують силіконове покриття сексуальних іграшок.
 • Підходить для ділдо з будь-якого матеріалу.


Лубрикант на водній основі також має деякі свої недоліки:

 • Розчиняється у воді і не застосовується для сексу під час водних процедур;
 • Швидко випаровується та вбирається у шкіру, тому менш економний ніж лубрикант на силіконовій основі;
 • Професійний лубрикант на водній основі практично повністю складається з органічних компонентів і може бути неприйнятним, якщо у вас є алергія на один з них.
Вгору