Укр

Анальний вібратор

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Анальні вібратори у вигляді пробок та ланцюжків

Анальний секс для багатьох людей є чимось цікавим, привабливим і водночас лякаючим. Анальний вібратор - вибір тих, хто хотів би пізнати нові, незвідані сторони інтимного життя. Ця сексуальна іграшка допоможе краще дізнатися про власне тіло, відкрити невідомі раніше горизонти сексуального задоволення.


Що це таке?
Конструкція та матеріали виготовлення цих пристроїв робить їх максимально комфортними для нових сексуальних ігор. Структура поверхні дозволяє впливати на чутливі точки і викликати не менш яскравий оргазм ніж вібратор, призначений для традиційного проникнення. Прилад універсальний, підходить жінкам та чоловікам.
Класифікують анальні вібратори за такими ознаками:

 • Конфігурація. Початківцям підходять гладкі тонкі моделі, що забезпечують комфортне безперешкодне проникнення. Більш досвідченим користувачам можна купити анальний вібратор у вигляді ялинки з хвилястою поверхнею для сильніших відчуттів. Моделі вигнутої форми використовують як масажери простати для лікування та профілактики специфічних чоловічих захворювань. Популярна анальна пробка з вібрацією;
 • розміри. Анальні вібратори випускають різні розміри: від мініатюрних до гігантських. Початківцям рекомендується спробувати невеликі пристрої, що дозволяють уникнути особистого дискомфорту, а заразом зрозуміти, наскільки привабливий анальний секс і чи варто продовжувати цю практику далі. А, якщо сподобалося, можна продовжувати експерименти з відносно великогабаритними приладами, щоб дізнатися, який з них приносить найбільше задоволення;
 • колір. Як і інші іграшки для інтиму, анальні вібратори можуть бути різних відтінків: від реалістиків до найнеймовірніших тонів. Вибір залежить від смаку покупця, благо проблем із асортиментом немає;
 • вібраційні режими. Цей критерій – один із ключових. Бажано, щоб пристрій підтримував якомога більше функцій та налаштувань. Це дає можливість випробувати різні варіанти і дізнатися, який заводить найбільше;
 • джерело живлення. Щодо цього анальний вібратор нічим не відрізняється від звичайного вібратора, який пропонує сексшоп. За цією ознакою розрізняють два різновиди секс-іграшок: на батареях і з вбудованим акумулятором. Моделі на батарейках бюджетні. Акумуляторні іграшки хороші тим, що не доводиться замислюватися про зміну батарейок і вони банально потужніші. Вибір залежить від того, який спосіб заряджання ви віддаєте перевагу.

 

Призначення анальних вібраторів
Анальна стимуляція, масаж простати (у чоловіків) вносить різноманітність в інтим.
Анальний вібратор:

 • робить цікавішим і приємнішим прелюдію, у тому числі, допомагає підготуватися до анального сексу;
 • для жінок – дозволяє реалізувати фантазії, пов'язані з подвійним проникненням;
 • для чоловіків - виконує ефективний масаж простати, набагато приємніший, ніж однойменна процедура в медичному кабінеті;
 • анальна пробка з вібратором посилює відчуття при класичному проникненні, оскільки вібратор через стінку заднього проходу сприяє звуженню піхви, а також передає вібрацію.

Такий пристрій - справжня знахідка для тих, хто розуміється на інтимних втіхах і хоче отримати від сексу максимум задоволення.


Вібратор анальний: як правильно користуватися
Щоб анальний вібратор, як і виброяйце, став джерелом насолоди, важливо знати, як правильно ним користуватися.

 1. По-перше, це застосування лубриканту. Слід звернути увагу на спеціальні лубриканти для анального проникнення. Основа лубриканта не така важлива, але слід звернути увагу, що анальні мастила повинні бути густіші і забезпечувати краще ковзання ніж інші.
 2. По-друге, це гігієна. Насамперед, потрібно знезаражувати анальний вібратор до та після застосування. Для цього користуються спеціальним антисептиком для інтимних аксесуарів чи мильним розчином. Не можна використовувати анальний вібратор для класичного проникнення і навпаки.
 3. По-третє, це тренування м'язів. Новачку бажано використовувати анальний вібратор невеликого діаметру, щоб звикнути до нових пестощів. Незайвою буде і тривала прелюдія. Комфортний анальний секс можливий лише в тому випадку, якщо старанно підготувати партнера. Вмикати вібрацію можна як до введення, так і після. Який з варіантів краще, можна зрозуміти, випробувавши той і інший.
 4. По-четверте, це безпека. Реалістики, втулки або пробки з вібрацією, призначені для анального проникнення, повинні мати обмежувач. Як обмежувач може бути дужка, кільце, потовщена основа або присоска. Ще одна обов'язкова умова - твердий звужений кінчик, що спрощує введення і дозволяє уникнути неприємних відчуттів.
Вгору