Укр

Віброяйце

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Віброяйце з віддаленим керуванням

Компактне віброяйце – популярний різновид вібраторів, що підходить як дівчатам, так і чоловікам. Головні переваги віброяйця – багатофункціональність, можливість віддаленого керування, ергономічна конструкція. Віброяйце розраховане на стимуляцію кількох ерогенних зон, ідеально для зовнішнього та внутрішнього (вагінального, анального) застосування, використовується у тренуваннях інтимних м'язів. Незважаючи на невеликі розміри та лаконічний зовнішній вигляд, у віброяйця значний потенціал для втілення сексуальних фантазій. Сексшоп Secret Sin пропонує купити віброяйце і супутні товари перевіреної якості, від провідних світових виробників. У нашому каталозі – великий асортимент, докладні характеристики кожної моделі, зручний фільтр для швидкого пошуку потрібної сексуальної іграшки.

 

Віброяйця: принцип дії, різновиди
Конструктивно всі моделі схожі і на вигляд нагадують яйце, забезпечене хвостиком. За розміром пристрою трохи більше вибропуль, в середньому, їх діаметр становить 3-4 см, довжина – від 6 до 10 см. Конфігурація максимально зручна і дозволяє стимулювати чутливі зони в області статевих губ, піхви та анального отвору. Багато моделей можуть керуватися дистанційно, зі смартфону партнера, щоб отримувати задоволення не тільки в спальні. Під одягом аксесуар непомітний, що вигідно відрізняє його від традиційних вібраторів фалічної форми.
Всередині еластичної м'якої оболонки віброяйця схований моторчик, що створює вібрацію, на батарейках або акумуляторах. Як правило, передбачено кілька режимів роботи з регулюванням потужності, щоб користувач легко адаптував пристрій до своїх бажань. Принцип роботи віброяйця простий – вплив на ерогенні точки віброімпульсами для збудження та отримання оргазму. Віброяйце відмінно підходить для прелюдій до сексу, а також для самозадоволення, рольових ігор, чуттєвого спілкування на відстані. Всі моделі в каталозі відрізняються характеристиками та можливостями.

 

Смарт віброяйце
Коннект з телефоном за допомогою спеціального додатка розширює функціонал пристрою майже до нескінченності. Просунуте смарт віброяйце має безліч інноваційних опцій:

  • велика кількість режимів вібрації плюс можливість створювати та запам'ятовувати власні;
  • синхронізація роботи аксесуара з музикою чи мовою;
  • сумісність з вебками інтерфейсами, можливість передачі контролю над девайсом іншій людині, незалежно від його розташування;
  • варіативність підключення через телефон, комп'ютер.

Багато брендів подбали про те, щоб усі їхні іграшки могли керуватися через одну програму легким торканням пальців. Це виводить сексуальні стосунки на нові горизонти чуттєвості, допомагає випробувати нові відчуття та яскраві оргазми.
Завдяки точній анатомічній формі віброяйця часто використовують як анальний вібратор без обмеження за віком та статтю. А для ласк в області клітора деякі моделі покриті спеціальним рельєфом підвищення інтенсивності впливу.

 

Віброяйце з пультом
Найбільш бюджетні пристрої керуються звичним пультом. Крім вартості, моделі залучають практичністю, простотою, надійністю. Якщо функцією вібрації оснащений і пульт, то віброяйце перетворюється на комплексний пристрій для одночасних ласк внутрішніх і зовнішніх ерогенних точок. Так само, як і анальна пробка, це ідеальна секс-іграшка для ігор у людних місцях, пробудження жіночої чуттєвості, різноманітності партнерських відносин.

 

З кнопками на хвостику
Якщо виброяйце з пультом передбачає дистанцію, то моделі з керуванням на корпусі – максимально близький контакт. Розташування кнопок на хвостику теж дає простір для експериментів, але частіше залучає як перший досвід використання віброяйця. Моделі також є оптимальними для тренування вагінальної мускулатури та підвищення чутливості.

 

Як вибрати віброяйце: правила та поради
Купуючи сексуальні іграшки, їх не можна протестувати відразу на практиці, але ми подбали, щоб нашим клієнтам було легше зробити вибір. Панель параметрів допомагає відфільтрувати потрібну категорію, а детальні описи моделей відповідають на всі потенційні питання. Найчастіше при підборі секс-іграшки враховують низку важливих параметрів:

  1. Матеріал. Найбільш технологічною сировиною для виготовлення інтим-товарів визнано силікон, у тому числі його медичний різновид. Це першокласний матеріал, гіпоалергенний, довговічний, комфортний при контакті зі шкірою та слизовими. Силіконове віброяйце допускається носити безперервно до 6 годин, воно не викличе роздратування і не втратить експлуатаційних властивостей. Досвідчені користувачі, які регулярно користуються девайсом, вибирають саме силіконові вироби. Пластикові аксесуари дешевші, не менш витривалі, але вимагають обережності при миття та догляді.
  2. Живлення. Вироби з акумуляторами практичніші і потужніші за ті, що комплектуються батарейками, і поступово витісняють їх з асортименту.
  3. Спосіб керування. Уподобання залежать від передбачуваного використання віброяйця. Для різноманітних сексуальних експериментів оптимальні, безумовно, просунуті смарт-вібратори з величезним набором опцій. Таке віброяйце довгий час доставлятиме радість і відкриватиме незвідані сторони сексу. Простіші моделі – непоганий вибір як заміна тренажера Кегеля для тренування м'язів тазового дна. Користь таких тренувань вважається доведеним медичним фактом. Якщо пара воліє досліджувати один одного у звичних домашніх умовах, відмінним вибором для них стане виброяйце, кероване пультом. Воно просте, без особливих наворотів, не потребує інтернет-підключення, оптимально за співвідношенням ціни-якості.
  4. Ціна. На задоволеннях заощаджувати не варто, тим більше що неякісне виброяйце може заподіяти шкоду здоров'ю. Відомий, перевірений бренд, безпечні матеріали, гарантія виробника – аргументи «за» вибір моделі, що сподобалася.

У нашому інтернет-магазині є великий асортимент високоякісних іграшок, що відповідають усім стандартам безпеки. Ми гарантуємо справжність товарів, конфіденційність, швидку доставку до регіонів. Вибирайте найкращі сексуальні іграшки та осягайте нові грані насолод!

Вгору