Укр

Вібропуля та кліторальний вібратор

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Вібропуля або вібратор для клітора

Вібропуля є однією з найкомпактніших і дуже популярних секс-іграшок. Вібропулі активно купують, як чоловіки, так і жінки. Це обумовлюється безмежними способами застосування сексуальної іграшки. Наприклад, вібропуля може бути використана, як вібратор для клітора і як стимулятор інших інтимних зон.
Вібропуля – досить компактний еротичний девайс, який можна застосовувати в будь-якому місці і в будь-який час. Вібропуля стимулює множинні оргазми, наповнює кульмінаційний момент ейфорією.
Відзначимо найбільш затребувані методи застосування аксесуару:

 • незамінний помічник, який націлений збільшення порції насолоди під час мастурбації. Аксесуар використовують не тільки як як вібратор для клітора, а також як стимулятор будь-яких зовнішніх ерогенних зон;
 • сексуальну іграшку використовують під час прелюдії. Цей етап особливо важливий для дівчат. Щоб чоловік не «нудьгував», вібропуля допоможе внести масу різноманіття і допомогти випробувати незвичайні відчуття обом партнерам. Вібратором можна торкатися шиї, внутрішньої частини стегна, сосків, живота та інших ерогенних зон партнера. Завдяки таким маніпуляціям, бажання та потужність збудження значно збільшаться;
 • вібратор для клітора допоможе дівчині відчути оргазм. Аксесуар не є перешкодою для анального чи вагінального сексу. Навпаки, це додаткова нагода випробувати вулкан ейфоричних відчуттів. Завдяки компактним розмірам, іграшкою можна легко користуватися під час сексу;
 • вібратор для клітора може використовуватись як доповнення до будь-якої секс-іграшки, яка не оснащена вібрацією. Наприклад, якщо є простий ділдо, то посилити відчуття допоможе вібропуля. Деякі сексуальні іграшки випускають із спеціальним слотом для вібропулі.

Вібропуля чудово поміщається в жіночій сумці, тому може знаходитися завжди поруч. Вібропулю можна брати з собою в будь-яку локацію, оскільки вона непомітна, найчастіше замаскована під стандартні жіночі преналежності, наприклад, губну помаду. Деякі дівчата носять вібропулю з собою на роботу. Адже з її допомогою можна швидко розрядитися, розслабитися і продовжити активну діяльність.
Усі моделі відрізняються одна від одної розмірами, кількістю режимів, зовнішнім виглядом. Вібропулі виготовляються з різних матеріалів. Найбільш топовими моделями є водонепроникні вібропулі з широким спектром функцій. Їх легко чистити та зберігати.

 

Різновиди
Вібропулі бувають різного розміру. В середньому, від 6 см до 10 см. Діаметр – не більше 3 см. Є ексклюзивні моделі, кількість яких обмежена, тому що вони виходять за межі характеристик традиційних вібропуль.
Вібропулі виготовляють в основному з міцного, гіпоалергенного ABS пластику, іноді додатково покривають звичайним або медичним силіконом. Зовнішній вигляд різноманітний. Деякі моделі виглядають як губна помада. Інші – простий тюбик косметичного засобу. Будь-яка модель не здатна привернути підвищену увагу, яка може збентежити господаря сексуальної іграшки.
Усередині пристрою знаходиться мотор, блок живлення. Активується вібратор для клітора натисканням на кнопку. Виходячи з моделей, у девайса може бути від одного до декількох режимів вібрації, зрідка зустрічається пульсація. Існують вібропулі, які вмикаються за допомогою пульта дистанційного керування або управляються зі смартфона.
Час безперервного використання – від 40 хвилин до трьох годин. Змінні батареї купуються окремо за необхідності. Більш затребувані вібропулі на акумуляторах, які заряджаються за допомогою usb, вони не тільки зручніші, але й практично завжди набагато потужніші. Разом з вібропулею найчастіше використовують, у домашніх умовах, ділдо, а у зовнішньому середовищі анальний вібратор, якщо хочеться пограти на публіці або додати гостроти у повсякденну рутину.
Купити анальний вібратор, або вібропулю можна відвідавши сексшоп Secret Sin. Ми пропонуємо виключно якісні товари для дорослих. Даємо повну інформацію про кожен виріб.


Чому вібропуля краще інших еротичних іграшок.

Перед покупкою багато хто цікавиться питанням: чим вібратор для клітора краще віброяйця та інших подібних винаходів. Вібропуля має кілька переваг, через які сексуальна іграшка займає високі позиції в рейтингу секс-іграшок:

 1. компактні розміри;
 2. вібропулі зазвичай замасковані під побутові предмети, їх легко заховати;
 3. має безліч функцій;
 4. забезпечує сильну точкову стимуляцію;
 5. невибагливий догляд;
 6. матеріал приємний для будь-яких тактильних маніпуляцій;
 7. управління просте.

Вібропуля прекрасна, і як самостійний аксесуар, і в доповненні з іншими іграшками. Можна вибрати певний девайс, а можна розглянути еротичні набори. Наприклад, ерекційні кільця з віброкулею. Чудовий синтез аксесуарів для неймовірної ночі.
Іграшки для дорослих, представлені у сексшопі Secret Sin, допоможуть відчути неймовірні емоції. Кожна модель стане найприємнішим подарунком для партнера.

Вгору