Укр

Вібратор жіночий

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Жіночий вібратор

 

Для кожної людини сексуальне задоволення є життєвою потребою. Але далеко не завжди в нашому житті присутній партнер якому можна довіриться, або ж з якихось причин він зараз перебуває не поруч. Багато пар перебувають у відносинах на відстані. У такому разі найбільш безпечним і коректним методом задоволення є сексуальні іграшки, однією з найпопулярніших жінок є вібратор. Крім того, і для людей, які мають регулярні сексуальні відносини, використання сексуальних іграшок може сильно допомогти, урізноманітнивши інтимну близькість і відкриваючи нові грані задоволення. Саме тому кожна жінка, яка бажає насолоджуватися життям, повинна купити вібратор. Сексологи виділяють такі позитивні впливи використання сексуальних іграшок на психічне та фізіологічне здоров'я:
чудово допомагає впоратися зі стресом

  • зміцнює імунну систему
  • надає позитивний вплив на сон
  • покращує загальне самопочуття
  • допомагає пізнати власне тіло
  • має знеболюючий ефект
  • має цілу низку позитивних психологічних ефектів

Сексшоп пропонує широкий асортимент товару задоволення своїх сексуальних потреб. Але перш ніж придбати цю сексуальну іграшку варто детальніше ознайомитись з усіма її нюансами.

 

Як вибрати жіночий вібратор?
У світі купити вібратор досить просто. Їх легко можна замовити в інтернеті. Перш ніж купити вібратор, варто звернути увагу на ряд наступних порад:

 

Розмір
Це важлива якість, на яку слід звертати увагу вибираючи вібратор для дівчат. У цьому питанні конкретних рекомендацій немає. Варто спиратися на особисті уподобання. Досить популярною стала вібропуля. Це маленькі вібратори для клітора, які з легкістю можна сховати в сумочці. Але якщо ви хочете більш повноцінну стимуляцію, слід звернути увагу на вібратори розміром від 15 до 18 см у довжину, і від 3 до 3,5 см в діаметрі.

 

Вибрати зону для стимуляції
Перед покупкою важливо вибрати вид вібратора. Існують такі різновиди: вагінальний вібратор, кліторальний вібратор, смарт-вібратор, анальний вібратор та вакуумний вібратор. Також є варіанти, які поєднують кілька видів стимуляції. Тут варто враховувати особисті почуття.

 

Наявність різноманітних режимів та функцій
Купуючи вібратор, не варто боятися незвичайних форм, наявності кнопочок і режимів. Адже що більше функцій має вібратор, то більше задоволення він здатний надати. Сексологи рекомендують надавати перевагу багатофункціональним моделям. Серед таких функцій найбільш популярні: ритмічні малюнки, функція нагрівання, пульсація та ротація.

 

Визначтеся з матеріалом
Найбільш популярні це силікон, кібершкіра, метал та пластик. Силіконові вібратори найбільш поширені адже вони гіпоалергенні, невибагливі у догляді і приємні на дотик. Кібершкіра максимально нагадує шкіру людини, метал має гарну міцність і забезпечує відмінне ковзання. Пластик дуже простий у догляді та коштує недорого.

 

Врахуйте думку партнера
Якщо ви купуєте вібратор для сексу, то варто обов'язково порадитися з партнером. Його думка зможе підказати вам варіант, який надасть вам задоволення обом.

 

Дизайн
Важливою якістю вибору є форма, колір та дизайн. Тут найголовніше, щоб вібратор подобався вам зовні і був зручним у використанні. Купуючи подібну секс іграшку, варто обов'язково дбати про наявність лубриканта. Сучасні лубриканти сумісні практично з усіма матеріалами, тому можна більше уваги звертати на його характеристики ніж основу, наприклад запах, колір та натуральний склад.

 

Технічні характеристики
Цей пункт досить важливий. За джерелом живлення вібратори бувають на батарейках та заряджаються від мережі. Останні відрізняються більш дорогі, але й набагато потужніші та зручніші. У тих, хто воліє використовувати цей пристрій під час водних процедур, варто обов'язково звернути увагу на водонепроникність.

 

Вартість
Від цього чинника залежить якість товару. До того ж дорожчі моделі мають більше функцій. А це означає, що такий вібратор принесе вам більше задоволення. Це саме той випадок, коли на своєму комфорті не варто економити.

 

Виробник
Придбавши будь-який товар ми віддаємо перевагу перевіреному виробнику. Найкращими марками, які випускають вібратори, вважаються Marc Dorcel, Lovense, Adrien Lastic, Tenga, Rocks Off, Svakom, Pillow Talk.
Як бачите, вибрати вібратор зовсім не важко, найголовніше це врахувати перераховані вище поради. Тоді ваш помічник зможе подарувати вам незвичайні та нові враження.

Вгору