Вакуумний вібратор – жіноча інтимна іграшка для підвищення чутливості ерогенних зон та задоволення потреб у сексі. Прилад використовується як у парі, так і для соло ігор. Вакуумний вібратор спеціалізований для досягнення сильного точкового кліторального оргазму.

 

Вакуумний вібратор – опис, види, переваги


Вакуумний вібратор простий у використанні та у догляді. Більшість моделей обладнано змінними насадками для зручної експлуатації пристрою (наприклад, вібратор пінгвінчик та інші). Включається вакуумний вібратор за допомогою кнопки на корпусі. У сучасних моделях передбачено кілька режимів створення хвиль різної інтенсивності.
Принцип дії приладу простий: хвилеподібні повітряні потоки, імітуючи кунілінгус, м'яко впливають на клітор, ніби смоктаючи. Вакуумний вібратор працює безшумно, приносить задоволення жінці, посилюючи чутливість її ерогенних зон.


Вакуумні вібратори бувають двох типів:

  • Вакуумна стимуляція. Стимуляція ерогенних зон виконується безконтактним шляхом, дія здійснюється за рахунок пульсацій повітря. Вакуумний вібратор підходить для дівчат з різним порогом чутливості.
  • Вакуум+вібрація. Вакуумний вібратор цього є гібридною моделлю з доповненою функцією вібрації, що робить стимуляцію клітора більш інтенсивною.

Вакуумний вібратор чудово підвищує чуттєвість клітора жінки, а регулярне використання здатне зробити кліторальні оргазми набагато яскравішим і легшими у досягненні. Вибір конкретного типу залежить від поточної чутливості дівчини та бажаної інтенсивності стимуляції. Варіантів вакуумних вібраторів більш ніж достатньо, є навіть смарт моделі, здатні реагувати, наприклад, на ритм улюбленої музики.
Оцінити переваги вакуумного вібратора можна після першого використання. При регулярному застосуванні посилюється жіноче лібідо, оргазми трапляються частіше, відчуття під час сексу стають набагато яскравішими. Вакуумний вібратор – це оральний секс та оргазм у будь-який час, гарантоване задоволення та перетворення сексуального життя.