Укр

Вагінальні кульки, тренажери Кегеля

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Вагінальні кульки для тренувань Кегеля

Вагінальні кульки для вправ Кегеля знайомі більшості сучасних жінок. Своєю назвою комплекс інтимної гімнастики завдячує безпосередньому автору – гінекологу з Америки Арнольду Кегелю. Мають на увазі своєрідний аналог зарядки, в якому беруть участь м'язи тазового дна. Рекомендується включати комплекс використання спеціальних тренажерів, конкретно вагінальні кульки спеціальної форми.


Яку користь надають вагінальні кульки розглянемо нижче.
У момент виконання вправ вагінальні кульки забезпечують делікатний, але стійкий масажний ефект. Це сприяє відновленню тонусу тазових м'язів, регенерації тканин, позбавленню багатьох інших проблем зі сфери гінекології.
Крім медичного аспекту, кульки Кегеля мають вплив і на сексуальну сферу. Проведення регулярних тренувань інтимних м'язів поступово зменшує обсяг піхви і сприятливо позначається як сексуальне життя. Крім того, вони здатні значно посилити оргазми, одержувані під час сексу.


Вагінальні кульки суттєво покращують якість інтимного життя жінки:
• підвищують сексуальне бажання і вносять новизну в інтимні стосунки;
• покращують місцеву циркуляцію крові;
• пом'якшують симптоми менопаузи або налагоджують менструальний цикл;
• прискорюють процеси відновлення організму в післяпологовий період;
• зменшують болючість при пологах, знижують ризик розривів або інших ускладнень;
• мають профілактичний ефект;
• ефективні у післяпологовий період та в момент планування вагітності;
• показують швидкий, відчутний результат – вже через півтора місяці регулярних занять.
Як використовувати вагінальні кульки у вправах Кегеля:
• Для початку потрібно провести процедури особистої гігієни, обробити кульки антисептичним розчином і мастилом, для того, щоб уникнути інфікування та почуття дискомфорту. Введення можна проводити як лежачи, так і стоячи.
• Стиснути кульку піхвою. На цьому етапі має з'явитися виразне відчуття стороннього предмета в піхву.
• рекомендується виконувати вправи Кегеля не більше 15 хвилин.
• В кінці сеансу видалити кульку з піхви. До і після використання такого тренажера, як вагінальні кульки, необхідно ретельно їх мити.

В основному, у виробництві вагінальних кульок використовуються такі матеріали:
•  Силікон. Є найбільш безпечним та гіпоалергенним матеріалом при використанні в контакті зі слизовою оболонкою. Згідно з відгуками користувачів, найпростіші у використанні та догляді, відмінно підійдуть новачкам.
•  Метал. Вибираючи вагінальні кульки слід особливо уважно придивитися до їх складу - гінекологи рекомендують вибирати нержавіючу сталь, через її нездатність до окислення. Металеві вагінальні кульки мають більш відчутну власну вагу, тому призначені для жінок з вже натренерованими інтимними м'язами. У тих, хто робить перші підходи до вправ Кегеля, такі тренажери можуть призвести до ще більшого розтягання м'язової тканини, тим самим завдати шкоди. Спочатку можливо проведення вправ тільки в лежачому положенні, щоб не створювати надмірне навантаження від ваги кульок.
Залежно від супутніх можливостей, кульки Кегеля бувають:
•  Вібруючі. Особливість полягає в тому, що при проведенні вправ вони не тільки підтримують тонус інтимних м'язів, але ще й підвищують чутливість піхви, сприяють збудженню, що наростає, що в комплексі позитивно позначається на лібідо.
•   Ті, хто має зміщений центр тяжіння – також інтригуюча модель. Відрізняються особливою конструкцією – усередині тренажера порожнистої форми знаходиться одна або кілька кульок меншого діаметра. При використанні в процесі вправ вони плавно перекочуються всередині піхви, забезпечуючи додатковий масажний ефект. Таким вибором багатий будь-який хороший сексшоп.
•  Класичні. Найпоширеніший варіант без додаткових функцій. Такі моделі використовуються для виконання традиційних вправ Кегеля, найчастіше несуть лише медичну функцію – тренажер на зміцнення тазових м'язів.
Тим, хто тільки починає займатися вправами Кегеля, краще придивитися до класичних полегшених вагінальних кульок із силікону, це полегшить роботу непідготовленої інтимної мускулатури.
Металеві вагінальні кульки, які мають зміщений центр тяжіння, відрізняються великою вагою, тому рекомендуються або вже тренованим жінкам, або вимагають більш обережного та акуратного підходу до занять. Також, вже на стадії тривалих тренувань, можна підключати до вправ анальний вібратор. Він ускладнює тренування досвідчених користувачів.

Вгору