Що таке вагінальні кульки Кегеля?
Вагінальні кульки Кегеля є міні-тренажером для сексуаного здоров'я і секс-іграшкою. Для жіночого здоров'я та покращення здатності відчувати яскраві оргазми, тренування Кегеля є найкращим рішенням і вагінальні кульки саме створені для цього.
Позитивні результати від занять із вагінальними кульками, як зазначають більшість жінок, видно вже за кілька тижнів, після регулярних тренувань.
Вагінальні кульки також показані жінкам під час реабілітації після пологів.
Серед переваг використання вагінальних кульок виділяють:

  1. Лоно приводиться в тонус, покращується кровообіг, а так само постійно активно стимулюється, завдяки чому жінка здатна відчувати яскравіші оргазми, що запам'ятовуються.
  2. Вагінальні кульки використовуються як тренажер для зміцнення та підвищення еластичності м'язів піхви, тобто дозволяють займатися сексом частіше, інтенсивніше і з великим задоволенням для обох партнерів.
  3. Вагінальні кульки також покращують відчуття при анальному сексі, стимулюючи точку G, жінка при цьому швидше здатна досягти оргазму.

 


Як правильно вибрати вагінальні кульки?
Перед тим як вибирати вагінальні кульки, необхідно визначитися з їх основним завданням та функціоналом. Далі підібрати правильно розмір, вага, матеріал та тип.
Для новачків найзручнішими будуть вагінальні кульки невеликого розміру, з хвостиком із силікону. Більш важкі вагінальні кульки зі скла або металу підійдуть для тих жінок, які вже мають досвід у тренуваннях Кегеля. і нарешті варіанти з вібрацією для тих, хто хоче максимально поєднати приємне з корисним.
Що стосується типу, вагінальні кульки бувають:

  • Вібраційні. Найчастіше використовуються як секс-іграшки. Всередині вібраційні вагінальні кульки обладнані вібратором, яким можна керувати за допомогою дроту або блютуз.
  • Тренувальні кульки Кегеля. Вони без вібратора, подібні вагінальні кульки призначені для опрацювання м'язів і продаються з вагами, що регулюються.
  • Вагінальні кульки із зміщеним центром ваги. Усередині цих кульок порожнина, де розташовані ще одні менші кульки, які перекочуючись змушують стінки великих кульок трястись, що створює ще більше стимуляції під час тренування.