Приходиш додому після важкого трудового дня, робити нічого не хочеться, але от тепла та ласки хочеться у такі вечори як ніколи. А що може зігріти краще за яскравий оргазм? І що ж робити, коли поряд немає нікого, хто міг би допомогти у виконанні цього бажання? Ось спеціально для таких випадків придумали цілий набір різноманітних чоловічих мастурбаторів на будь-який смак. Причому пропозиції настільки різноманітні, що часом буває тяжко визначиться, який конкретно вибрати. Не турбуйтеся, спеціально для Вас підготовлений ТОП-3 найкращих мастурбаторів, які заслуговують на особливу увагу.

 

ТОП 1. Чоловічий мастурбатор від Fleshlight

Будемо чесні, кожен мріє опинитися у ліжку із зіркою. А якщо це не просто знаменитості, а вмілі та спокусливі порноакторки? Мм ідеально. Американська компанія Fleshlight випустила серію чоловічих мастурбаторів, які точно імітують попки і лона цих чарівних красунь. Саме у випадку Fleshlight модель не має особливого значення - вибирайте ту дівчину, яка Вам найбільше подобається. Але це ще не всі фішки і через які чоловічий мастурбатор Fleshlight потрапив на вершину списку. Обіцяю, Вас просто вразить текстура та щільність мастурбатора. Він зроблений із спеціально розробленої кібершкіри і неймовірно натурально передає відчуття від дотику до реального тіла (не забуваймо, що мастурбатор ще й можна нагрівати в теплій воді). І коронний удар, - мастурбатори Fleshlight спочатку винаходилися як тренажер сексуальної витривалості для чоловіків і це працює, перевіряв на собі. Перші моделі так і називалися Stamina Training Unit. Так що на Вас чекає не тільки приємно але й корисно проведений час.

 

ТОП 2. Мастурбатор Kiiroo - Keon

Чоловічий мастурбатор Kiiroo – Keon це автоматизована секс-іграшка. Справжнісінький чоловічий мастурбатор-робот. У комплекті йде стандартний знімний рукав, але ніхто не заважає придбати мастурбатор із рельєфом улюбленої порнозірки (Fleshlight теж підходить).
Відмінна риса цього чоловічого мастурбатора - це можливість підключення до інтерактивного порно, деяких комп'ютерних ігор, синхронізація пристрою з іншими іграшками (можна погратися з дівчиною або веб-моделлю на відстані) і навіть використання в комплекті з окулярами віртуальної реальності.

 

ТОП 3. Мастурбатор Tenga - Spinner

Чоловічий мастурбатор Tenga Spinner із новаторської серії Spinner від японської компанії. Усередині нього немає анатомічної структури, але своя неповторна особливість у нього безперечно є. А саме у зовнішню оболонку вшита металева спіраль, завдяки якій мастурбатор активно обертається навколо ствола під час використання. Круто, правда?
Цей чоловічий мастурбатор виготовлений з фірмового ніжного еластомеру і при кожному поступальному русі самостійно прокручується дуже активно масажуючи член. Відчуття – невимовні. Такого та від реального сексу не отримаєш.

 

Втім вибирайте модель, яка Вас найбільше зацікавила і радійте життю!