Укр

Смарт вібратор Satisfyer

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Унікальні вакуумні смарт-вібратори від Satisfyer

Слова «вакуумний смарт вібратор» та Satisfyer вже практично зрослися та стали синонімами. Хоча німецький бренд не був першовідкривачем цієї чарівної жіночої іграшки, саме він завоював собі славу найкращого виробника безконтактних стимуляторів. Їхній легендарний Curvy та інноваційний Love Triangle в елегантному дизайні підкорили мільйони жінок з першої хвилини знайомства. Дійсно, унікальна технологія повітряно-хвильового впливу Air Pulse інтенсивно стимулює нервові закінчення клітора та доводить до оргазму буквально за лічені секунди. А приставка "смарт" означає, що керувати пристроєм можна зі смартфона - як свого, так і передати контроль партнеру.


Принципи вакуумної стимуляції Satisfyer
Вакуумна технологія, що доповнила або замінила в деяких моделях вібрацію, що стала вже традиційною, стала проривом у світі секс-іграшок. Вона подарувала дівчатам ні з чим незрівнянні відчуття та допомогла розкрити на повну котушку свою сексуальність. Простонародною мовою вакуумний смарт-вібратор – це мініатюрна присоска, оснащена двигуном. Її прикладають до клітора, і той з різним ступенем інтенсивності втягується всередину. Силу всмоктування можна зменшувати і збільшувати, задавати їй будь-яку бажану динаміку, легкими рухами корпусу іграшки змінювати напрямок впливу, загалом включати фантазію no limit і ловити оргазми один за одним. Якщо порівнювати вакуумну стимуляцію з вібрацією, то перша має свої переваги:

 • Безконтактна дія. Власне з поверхнею клітора розтруб іграшки не стикається, з чого випливає ряд приємних наслідків: необов'язкове мастило, немає тертя та реакцій шкіри навіть на дуже тривалі ігри з клітором, виключена алергія тощо.
 • Гарантований оргазм. Вакуумна стимуляція подобається навіть надчутливим жінкам, яким важко підібрати делікатний режим вібрації. «Посмоктування» смарт-вібратора на мінімальних оборотах нагадує найніжніший кунілінгус, що не викликає небажаної реакції у відповідь. Дівчатам зі стандартним порогом чутливості досягти піку ще простіше, оскільки вакуумна іграшка цілеспрямовано та інтенсивно стимулює нервові рецептори клітора.
 • Аквамасаж. Якщо пограти з іграшкою у ванні і тримати її на невеликій відстані від клітора, то новий вид відчуттів доставить масу приємних емоцій. Струмені води, рухаючись під впливом вакууму, роблять своєрідний гідромасаж ерогенної ділянки і викликають стійке і сильне збудження. Зрозуміло, підходять для спа-експериментів винятково водонепроникні моделі.

Незважаючи на вражаючі переваги вакуумної технології, Satisfyer не відмовлялися і від класичної вібрації. Більшість моделей комбіновані, поєднують вакуумну стимуляцію з віброімпульсами.
Вакуумні смарт-вібратори німецького бренду Satisfyer по праву вважаються одними з найкращих у своїй ніші. Вони високоякісні, надійні, багатофункціональні та ефективні. Іграшки Satisfyer практично ні в чому не поступаються дорожчим аналогам із преміум-сегменту, при цьому коштують цілком бюджетно. Фішка компанії - вакуумні мастурбатори для клітора, які багато досвідчених користувачів називають зразковими. Завдяки смарт управлінню потенціал пристроїв практично безмежний, вони дарують нові емоції та насичують інтимне життя яскравими враженнями.

 

Просунутий вакуумний смарт-вібратор Satisfyer
Для керування смарт вібратором Satisfyer пропонує функціональну програму Connect з великим набором опцій:

 • вибір швидкості, сили вібрації та пульсації зі стандартних режимів;
 • незалежна або синхронна робота вібро- та вакуум-стимуляції;
 • створення власних режимних програм, їх збереження, можливість поділитися коїться з іншими;
 • синхронізація динаміки впливу з музикою, голосом;
 • передача контролю за іграшкою іншому користувачеві;
 • синхронізація між кількома іграшками Satisfyer.

Найбільшою популярністю у брендовій лінійці користується жіночий стимулятор Satisfyer Curvy, цю модель компанія випускає вже у третій генерації.


Смарт-вібратор Satisfyer Curvy 2+
У порівнянні з першим Curvy друге покоління вдосконалило дизайн і обзавелося вужчим отвором розтруба. Кожен сексшоп сьогодні пропонує покупцям і другу, і останню моделі смарт-вібратора, тому що обидві вони актуальні і не радикально відрізняються технічними характеристиками і ціною. Так смарт вібратор Satisfyer Curvy 2+ має кнопки управління на корпусі, а також коннектиться із додатком на всіх мобільних платформах. Може повністю використовувати всі можливості програми, але може обходитися і ручним управлінням. Заряджається через магнітні пластини в корпусі, час безперервної роботи близько години. Виробник пропонує модель у світлій палітрі – рожевій чи білій.


Вакуумний смарт-вібратор Satisfyer Curvy 3+
Удосконалений смарт вібратор посилив точкову дію на клітор для більш глибокої стимуляції та трохи зменшив розмір корпусу. Третє покоління – девайс для сильних та глибоких відчуттів, тоді як Curvy 2+ вважається найніжнішим у лінійці. У другої та третьої моделей багато подібності:

 • матеріал корпусу – високоякісний силікон;
 • повний захист від води;
 • ергономічна форма;
 • елегантний мінімалістичний дизайн;
 • два моторчики, подвійна стимуляція - вакуум + вібрація;
 • сумісність з усіма мобільними платформами, включаючи розумний годинник.

У той же час смарт вібратор Satisfyer Curvy 3+ відрізняється ідеально зручним силуетом, гладкою поверхнею без виступів, м'яким носиком.


Вакуумний смарт-вібратор Satisfyer Love Triangle
Новинка від бренду відразу впадає у вічі стильним оформленням. Знімний ковпачок та компактні габарити натякають на те, що модель ідеально адаптована до ділових поїздок та подорожей. Функціонал той самий, що й у серії Curvy, оскільки обумовлений фірмовим додатком Satisfyer Connect.


Ерекційні кільця
Кожен поважаючий себе бренд індустрії оснастив смарт управлінням та кільця для члена, щоб вібрацію в зоні клітора за бажання могла задавати сама партнерка безпосередньо під час статевого акту. Єрекційні кільця Satisfyer мають широкий функціонал: вібропрограму можна вибрати зі стандартних або намалювати в додатку, довільно змінювати її інтенсивність, керувати нею на відстані, до того ж є можливість включити реакцію на голос партнерки.

Вгору