Укр

Наручники для сексу та БДСМ наручники

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

БДСМ наручники та фіксатори для різноманітних положень та поз

Ігри з БДСМ наручниками - незвичайна сексуальна практика, яка додасть пікантності та гостроти інтиму, зробить його різноманітнішим. Звичні «подружні обов'язки» перетворяться на справжній ураган пристрасті. Навіть якщо партнери не вважають себе шанувальниками БДСМ, секс із фіксацією все-таки варто спробувати. Головне - правильно підібрати наручники для сексу, продумати сценарій гри, вибрати відповідні пози. Аксесуар дозволяє знерухомити партнера, що сприяє сильному сексуальному потягу в обох, дозволяє отримати максимум насолоди.
Сексшоп Secret Sin пропонує БДСМ наручники різних видів. Моделі з пухнастого та м'якого матеріалу після використання не залишають на шкірі жодних слідів. Зовні вони більше нагадують милий жіночий аксесуар, ніж БДСМ-атрибутику. Окремі види не просто скріплені між собою. З їх допомогою можна пристібати партнера до різних предметів, що дозволяє суттєво урізноманітнити спектр еротичних розваг. Якщо, наприклад, пристебнути зап'ястя до кісточок, сабмісив виявиться повністю знерухомленим і залежним від партнера.


Класифікація
Розрізняють БДСМ наручники таких видів:

  • з фіксацією рук. Такі аксесуари найпоширеніші. Вироби розрізняються за розмірами та особливостями дизайну. Це найкраще рішення для новачків у БДСМ практиках, оскільки подібні наручники для сексу використовувати найпростіше;
  • наручники для ніг - засіб для тимчасового позбавлення партнера можливості пересуватися. Можна використовувати соло чи у парі, залежно від виду еротичної гри;
  • з одночасною фіксацією ніг та рук. Це вибір досвідчених користувачів, оскільки таке знерухомлення вимагає від обох партнерів злагодженості дій, певних навичок та фізичної підготовки;
  • комплекти. У БДСМ-набір, як правило, входять наручники, маска, нашийник, шльопалка або флоггер для покарання. Плюс такого комплекту в тому, що всі необхідні аксесуари будуть під рукою, нічого додатково не потрібно купувати.

Можна використовувати БДСМ кайданки з іншими іграшками. Наприклад, застосовувати, поряд з фіксацією, пов'язку для очей і віброяйце для солодкої тортури знерухомленого партнера.
Вибираючи наручники для сексу, необхідно звернути увагу, з якого матеріалу вони виготовлені. Крім шкіряної та хутряної «класики», сексшоп пропонує вироби з нейлону, металу, спандексу, натуральної та штучної замші. Більшість атрибутики для бондажу має універсальний розмір, тому можна не побоюватися, що товар доведеться повернути. Вибір кольору залежить від переваг партнерів. Головне, щоб виріб подобався обом партнерам.

 

Правила використання
Перед тим, як застосовувати БДСМ наручники, необхідно переконатися, що партнер хоче цього не менше, ніж ви. Аксесуар необхідно попередньо приміряти, переконатися, що він не викликає дискомфорту. У жодному випадку не користуйтеся БДСМ наручниками самостійно. Наперед слід придумати кодове стоп-слово. Якщо при використанні фіксатора виникне незручність, гру потрібно відразу ж припинити.
Перед використанням переконайтеся, що аксесуар чистий і справний. Багато матеріалів можна мити чи очищати спеціальними засобами. Наручники слід використовувати лише за призначенням. Не треба намагатися в пориві пристрасті розірвати або, ще гірше, розгризти їх. Це може призвести до травм.
Слід утриматися від нагрівання БДСМ кайданків. Розігрітий металевий виріб здатний викликати сильний опік. Інші ж матеріали від подібних температурних перепадів стануть непридатними.
Меблі, які використовують для пристібування, повинні бути досить важкими і міцними (наприклад, ліжко з кованою спинкою). Використовувати для цього шафа не слід: сучасна легковажна конструкція може перекинутися.
Наручники для сексу не призначені для підвішування. З цією метою використовують спеціальні меблі з магазину товарів для дорослих та певні кріплення. Фіксатори можуть не витримати вагу людського тіла.
Які б наручники для сексу ви не вибрали, у будь-якому випадку додатковий досвід піде на користь інтимного життя. Різноманітність у сексі не буває зайвою. Фіксація партнера, його повне або часткове знерухомлення - це не спроба завдати йому дискомфорту або, гірше, завдати біль, а спосіб відкрити нові горизонти сексуальності.

Вгору