Укр

Помпа для члена

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Вакуумні та гідравлічні помпи для члена.

Помпа для члена – це сучасний пристрій, створений для продовження та посилення ерекції. Ефект досягається спеціальною стимуляцією, яка штучно спричинює посилений приплив крові до члена.
Помпа для члена є пом'якшувальною насадкою і нагнітаючим насосом, який відкачує повітря з колби апарату. Помпа для члена
виробляється з високотехнологічних та сучасних матеріалів, тому абсолютно безпечна, якщо звертати увагу на протипоказання та запобіжні заходи в момент використання.
Протипоказаннями до експлуатації вакуумної помпи вважають:

 • порушення згортання крові;
 • судинні захворювання;
 • запальний процес;
 • наявність інфекційних захворювань;
 • патології в урологічній сфері;
 • вік до 18 років;
 • захворювання шкірного покриву.

Здоровим чоловікам слід розпочинати експлуатацію помпи у делікатній формі. Дії, в жодному разі, не повинні завдавати біль або дискомфорту, це може спричинити мікротравми.


Правила безпеки
Помпа для члена та всі маніпуляції, пов'язані з нею, вимагають грамотного та розумного підходу. Не можна нехтувати інструкцією та заходами безпеки, щоб не травмувати організм і не зашкодити здоров'ю. Виробники таких апаратів пропонують дотримуватися наступних пунктів:

 • Якщо під час маніпуляцій з'являються болючі відчуття, слід негайно припинити дії та розібратися з причиною їх виникнення.
 • Забороняється надмірно поспішне та енергійне нагнітання вакууму. Помпа для члена потребує поступового посилення потужності тиску. Також повільно та плавно спускається тиск, шляхом відкриття клапана.
 • Залежно від моделі та рекомендації конкретного виробника, в середньому, один сеанс впливу помпи не рекомендують проводити більше 15 хвилин і не частіше ніж раз на 24 години. Але навіть до такого часу слід просуватися поступово, а не з першого разу використання.
 • Не проводити маніпуляції дуже часто, чергувати час дії з тривалими перервами.

Для покращення якості та різноманітності інтимних стосунків партнери часто вдаються до використання сучасних сексуальних іграшок. Технології виробництва дозволяють споживачеві мати доступ не тільки до тих з них, які вносять новизну в сексуальне життя, але і до таких пристроїв, як помпа на член, що впливає на прямі функції статевих органів.

Особливості дії насоса для збільшення члена засновані на механічному процесі - через створення в пристрої специфічного тиску пеніс збільшується в обсязі та довжині. У цей момент на фізіологічному рівні відбувається активне наповнення кавернозних тіл, що призводить до їхнього розширення. Відповідно, через надходження значної кількості крові, член стає більшим і твердішим, ніж при природній ерекції. Це позначається на візуальному сприйнятті його розміру.

 

Який ефект має помпа для збільшення члена:

 • посилення та продовження стійкості ерекції;
 • тимчасовий ефект збільшення розміру члена;
 • у деяких випадках профілактика проблем з ерекцією за рахунок посилення кровообігу.

Помпа для члена випускається у різних видах. Придбана таким чином ерекція дозволяє здійснювати триваліший секс, що відрізняється новими, яскравими враженнями.
Вакуумні моделі можуть бути двох видів:

 • ручний помпа для члена. Процес накачування здійснюється за рахунок ручної груші, з'єднаної з циліндром апарату – груша видаляє повітря із циліндра;
 • електричний помпа. Насос автоматизований, має механізм для увімкнення, самостійно відкачує повітря. За відгуками користувачів, дія здійснюється більш рівномірно, порівняно з ручним, і вона банально зручніша.

Слід зазначити, що у дорожчих моделях є регулятор інтенсивності створеного вакууму циліндричної трубки.
Окрему позицію займає гідропомпа. Така помпа для члена працює на гідравлічній системі, тому її використання відбувається більш комфортно, ніж у повітряних механізмів. У цьому випадку пеніс впливає не тиск повітря, а вода, тому мінімізується ризики.


Нюанси експлуатації

 1. Перед першим застосуванням, і кожним наступним, необхідно сполоснути пристрій водою кімнатної температури з милом. Не можна використовувати окроп.
 2. Використовуючи лубрикант, обробити вхід в апарат - насадку біля основи пластикового циліндра.
 3. Помістити член в циліндр колби і щільно притиснути кільце основи до лобка, щоб прибрати ймовірність доступу повітря або води.
 4. Почати видалення повітря або води з колби за допомогою насоса. Тут слід переконатися, що клапан у колбі знаходиться у правильному положенні.
 5. На цьому етапі зазвичай відбувається ерекція, а сам член трохи червоніє.
 6. Коли пройде 30 секунд, потрібно відкрити клапан, тим самим, забезпечивши доступ повітря в колбу.
 7. Коли настане спад ерекції, можна повторити дії.

Помпа для члена, враховуючи її періодичне використання та розумний підхід до самого процесу експлуатації, як правило, абсолютно безпечна і не дає негативних наслідків для здоров'я.
Для продовження та утримання ефекту від вакуумної помпи потрібно використовувати ерекційне кільце. Воно виступає в ролі штучної перешкоди на шляху витоку венозної крові з печеристих тіл пеніса, простіше кажучи, перешкоджає відтоку крові від статевого члена. Подібні кільця виготовляються з різних матеріалів. Різними варіантами сповнений кожен сексшоп. Залежно від моделі можуть розташовуватися тільки на підставі статевого члена або захоплювати ще й мошонку.

Вгору