Укр

Оральна змазка

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Оральні змазки з натуральними смаковими та ароматичними добавками

Кожна доросла людина практикує чи хоча б пробувала оральний секс. Для багатьох цей тип сексуальних розваг є улюбленим, і насправді буває складно сказати, хто отримує від процесу більше задоволення, той хто його отримує або той, хто його доставляє. Оральна змазка додасть такому особливому процесу ідеальне ковзання і чуттєвіші відчуття для обох партнерів.

Оральна змазка має забезпечувати дві важливі цілі:

  1. Легке та приємне надання глибокого задоволення
  2. Приємний смак, який робить процес більш хвилюючим для дівчини чи хлопця

В основному оральна змазка робиться на водній або гібридній основі. Це продиктовано тим, що оральна змазка має бути абсолютно безпечним при попаданні в шлунок, що трапиться в будь-якому випадку. У складі оральної змазки часто використовуються натуральні смакові добавки та ароматизатори, тому, в більшості випадків, її не можна використовувати як лубрикант для сексу. Також слід звертати увагу на те, чи використовується у складі натуральний цукор або замінник цукру, це особливо важливо для діабетиків.

Лубрикант для орального сексу має підвищену в'язкість, а шовковиста структура сприяє приємним і незвичайним відчуттям. Оральна змазка на гібридній основі має набагато більшу стійкість і кремову текстуру. Така оральна змазка повинна мати дуже низький рівень силікону, що міститься в складі, що дозволяє ковтати її, не побоюючись негативних наслідків. Їстівна змазка стане незамінним помічником для усунення перешкод на шляху до бездоганного орального сексу.

Змазка для мінету може стати пікантним подарунком або тонким натяком на бажання партнера. Можливо такий натяк призведе до того, що мінет стане щоденним процесом, результатом якого будуть задоволені обидва. Можна сказати, що змазка для мінету це своєрідний соус, що надає улюбленомій, знайомомій та традиційній страві новий, оригінальний смак. А за допомогою різних смакових добавок ці присмаки можна змінювати та вносити постійну різноманітність. Ненав'язливий аромат дає можливість відчути імпульси збудження та налаштуватися на дуже приємну гру. Змазка для мінету наноситься на шкіру рівномірно і тонким шаром.

Оральна змазка це дуже могутня зброя в руках того, хто спрямований на різноманітність у ліжку. Великий асортимент дає можливість вибрати саме той варіант, що найбільше впишеться в рамки яскравого вечора і бурхливої ​​ночі.

Оральна змазка - це одне з найпростіших способів урізноманітнити сексуальні стосунки. Усього пару крапель і їстівна змазка цілком і повністю переверне протягом вашого інтимного життя.

Оральний секс нерідко поєднується з ласками руками, дотиками до ерогенних зон і під час цієї прелюдії оральна змазка знадобиться дуже до речі. Оральна змазка, допоможе організувати досить довгу і приємну прелюдію без перерв і розжарити почуття до краю.

Якщо ви хочете неймовірних, всепоглинаючих відчуттів під час глибокого мінету, використовуйте віброяйце з віддаленим керуванням та передайте контроль партнеру. Гарантуємо, що такого роду та інтенсивності оргазмів ви не отримаєте жодним іншим чином.

Якщо є бажання надати своїм поцілункам солодкий присмак легкої розпусти, який здатний розпалювати новий вогонь у стосунках, слід зазирнути у сексшоп.

Вгору