Укр

Смарт вібратор Magic Motion

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Смарт вібратори з оптимальним показником ціна/якість Magic Motion

Сьогодні смарт-вібратори виробляють десятки компаній, але лише деякі з них удостоюються стійкого визнання та подяки з боку користувачів. І якщо верхні рядки рейтингу вже довгі роки утримують супертехнологічні Lovense, то срібло більшість користувачів готові віддати Magic Motion – за їхню надійність, простоту, гармонійний баланс якості-ціни.


Знайомтесь: Magic Motion та їх смарт-вібратори
Асортимент шанхайського бренду досить широкий – майже півтора десятки смарт вібраторів для дівчат та хлопців, керованих за допомогою фірмового додатку. Деякі моделі можна сміливо назвати бестселерами, насамперед, віброяйце Magic Motion Flamingo. Всім своїм виглядом, та й основними функціями воно явно косплеїть культовий Lovense Lush, при цьому коштує вдвічі дешевше. Але не можна сказати, що Magic Motion - лише наслідувачі і просто вчасно вловлюють тренди. Якісний бюджетний аналог легендарного девайсу теж треба вміти зробити, і своя ніша у функціональних та надійних гаджетів, трохи простіше, ніж зіркові хіти, на ринку дуже велика. Сьогодні компанія випускає повний спектр вагінальних, кліторальних та анальних смарт вібраторів. Найкращі моделі бренду представлені в каталозі сексшопу Secret Sin з докладними описами та відеоінструкціями, що спрощує вибір відповідного девайсу.

 

Що таке смарт-вібратор?
Нове покоління вібраторів не тільки поєднало механічну дію на ерогенні зони з вібраційними імпульсами, але й перемістило керування гаджетом з панелі на корпусі або на пульті на екран смартфона. Для цього прилади оснастили блютус-з'єднанням, а для телефонів розробили спеціальні програми. Тепер запуск іграшки здійснюється одним дотиком екрана, так само регулюються темп, сила імпульсів. Найцікавіше, що керує девайсом не обов'язково користувач, він може передати цю функцію партнеру, в будь-якому куточку світу той не знаходився, і пограти в контроль. Смарт-технологія реалізувала мрію багатьох розлучених пар: перебуваючи на відстані, доставляти партнеру тактильні відчуття, що хвилюють, задовольняти один одного без обмежень.
 

Особливості та переваги смарт вібраторів Magic Motion
Magic Motion реалізує мільйони смарт-вібраторів у багатьох країнах світу. Його цінують за демократичну цінову політику, надійний, хоч і не надширокий функціонал товарів, увагу до деталей та дизайну.

 

Хіти та інтелектуальні новинки Magic Motion
Успіх Flamingo з часом поширився і на інші віброяйця – Vini, Fugu, Sundae. Це якісні багатофункціональні стимулятори, у виготовленні яких компанія досягла професійних висот. Однак Magic Motion Flamingo, як і раніше, є головним символом і легендою бренду.


Смарт вібратор Magic Motion Flamingo – один із найкращих друзів дівчат
Звичайно, до преміального гаджета від Lovense він не дотягує ні за функціоналом, ні за якістю виготовлення, проте має інше завдання: надати майже ідентичні можливості своїм користувачам за значно меншої вартості. І це іграшці вдається. У девайса є всі ключові функції гідного смарт-вібратора:

  • дистанційне включення/вимкнення;
  • будильник;
  • створення індивідуальних ритмічних програм;
  • синхронізація з музикою, звуками;
  • передача контролю над пристроєм іншій особі.
  • режим тренувань Кегеля з календарем прогресу

Саме віброяйце гладке, з невеликим опуклим рельєфом у зоні точки G, має гнучкий хвостик, водонепроникний. Важлива особливість - Magic Motion Flamingo можна використовувати для тренувань Кегеля, для цього в додаток вже завантажені варіанти вправ. Систематичні заняття допоможуть натренувати м'язи піхви для інтенсивніших оргазмів, покращити чутливість.


Magic Motion Fugu – смарт вібратор для сміливих експериментів
Стилізований під японську рибку фугу смарт-вібратор, на відміну від неї, абсолютно не небезпечний, але так само викликає приплив адреналіну та яскраві враження. Розробники Magic Motion Fugu наділили його досить великими розмірами і пухирчастою поверхнею, що забезпечує додаткову стимуляцію. Функціонал іграшки так само широкий, як і у Flamingo, зокрема, передбачений коннект з вебками інтерфейсами.


Анальні вібратори та масажер простати
Magic Motion Equinox виконана в класичному дизайні, оснащена присоскою на основі, режим вібрації вибирається з 9 стандартних або задається довільно. Практичний і функціональний смарт-вібратор для нього та її від шанхайського виробника за доступною ціною.
З турботою про чоловіче здоров'я Magic Motion випустив і спеціальний масажер простати зі смарт-управлінням. Magic Motion Solstice – девайс з комплексною дією: як лікувально-профілактичною, так і для ігор під час прелюдії та сексу.
Крім того, компанія пропонує дівчатам мініатюрні вібратори для клітора і точки G, вібропулі зі смарт-управлінням.

Вгору