Укр

Роботизований мастурбатор Kiiroo

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Високотехнологічний мастурбатор для чоловіків Kiiroo

Батьківщина Kiiroo - Амстердам (Нідерланди). Продукція бренду вперше з'явилася на ринку інтимних товарів у 2013 році та вже встигла стати популярною у любителів інноваційних секс-іграшок. Фірма була удостоєна кількох престижних премій. Ніша Kiiroo на ринку – високотехнологічна продукція, завдяки чому компанія є одним із лідерів секссексуальних іграшок преміальної категорії.

 

Особливості продукції
Фірмові «фішки» Kiiroo – мастурбатори, які можна використовувати для кіберсексу та інтиму на відстані. Основна особливість – ультрасучасне технічне оснащення. Іграшки від Kiiroo можна синхронізувати. Завдяки цій особливості можливий секс між партнерами, значно віддаленими один від одного, причому палітра відчуттів не менш яскрава, ніж при звичайному сексуальному контакті. Приклад - парні стимулятори, що передають рухи партнерів за допомогою Bluetooth і ПЗ FeelConnect. Ще одна можливість іграшок від Kiiroo – оживляти рухи персонажів інтерактивних порнофільмів. Компанія випустила колекцію мастурбаторів, кожен із яких названий на честь відомої порноактриси. Іграшка поставляється разом з пакетом доступу до інтерактивних фільмів з порнозіркою, що сподобалася. Якщо синхронізувати мастурбатор від Kiiroo з окулярами VR, занурення в океан яскравих відчуттів гарантовано.

 

Переваги
Стимулятори Kiiroo мають такі переваги:

  • високотехнологічне обладнання;
  • якісні безпечні матеріали При виготовленні іграшок Kiiroo компанія використовує сировину найкращої якості;
  • можливість отримати задоволення від сексуального контакту, навіть перебуваючи значною відстані друг від друга. Також є можливість відчути незабутній феєрверк відчуттів, користуючись спеціальним додатком. Єдине, що потрібно, — це інтернет-зв'язок.

Цікава особливість - синхронізація пристрою з інтерактивними порнофільмами: 2D, 3D та сумісними з VR. Принцип взаємодії у цьому, що у оболонці фільму є команди, управляючі інтим-іграшкою в такт подіям, які відбуваються на екрані. Такі фільми можна знайти на спеціалізованих сайтах, преміум-підписках на порталах відомих порностудій.
Інноваційні іграшки Kiiroo підійдуть:

  • людям, які бажають випробувати сучасні пристрої в інтимі;
  • парам, які тривалий час перебувають далеко один від одного. Тепер відстані не є перешкодою для отримання сексуальної насолоди;
  • любителям експериментів Високотехнологічні іграшки від нідерландської компанії – найкращий спосіб отримати незвідане задоволення та новий досвід.

 

Розглянемо іграшки, які мають найбільший попит.

Pearl 2
Іграшки із цієї серії відрізняє лаконічний дизайн та 9 робочих режимів. KIIRO Pearl 2 реагує на дотик тіла (технологія touch-sensitive). Ці ж відчуття передаються партнеру, що знаходиться на відстані, якщо у нього є прилад від Kiiroo для мастурбації. Іграшки можна використовувати в парі та соло — все залежить від настрою та особистих уподобань. Приємні матеріали, функціональність та різноманітність режимів – все це дозволить чудово провести час.

 

KIIROO Onyx +
KIIROO Onyx+ мастурбатор, який можна використовувати для кіберсексу. Пристрій обладнаний 10 рухомими кільцями. Пульсуючи і послідовно стискаючись, воно відмінно імітує глибокий мінет. Максимальна хвилинна амплітуда – 140 оборотів. При цьому користуватися іграшкою дуже просто. Але основна фішка KIIROO Onyx+ у тому, що його можна використовувати для кіберсексу. Прилад синхронізується із вібратором Pearl2. Завдяки цьому можна організувати секс із партнером, навіть якщо вас поділяє значна відстань. Ще одна можливість: сумісність із ВР-окулярами. Віртуальна реальність дозволяє насолодитися сексом із порнозіркою. Ємності АКБ вистачає на 1:00. Для приємніших відчуттів рекомендується використовувати лубрикант на водній основі. Режими перемикають за допомогою сенсорної панелі, що управляє.
У порівнянні з ONYX2 модель зазнала таких змін:

  • новий, стильніший дизайн;
  • 3 додаткові робочі режими;
  • тихий потужний моторчик покращеної конструкції.

Після кожного використання м'яку вкладку необхідно мити. Можна використовувати спеціальний антисептичний склад або мильний розчин.

 

Kiiroo Titan
Незвичайна іграшка, призначена для чоловічої мастурбації. Компактний секс-гаджет, здатний принести масу насолоди, працює за технологією вібромоторів. Прилад оснащений 9 асинхронно працюючими віброкулями, розташованими на зовнішній стороні рукава. Вони роблять відчуття від самозадоволення яскравішими. Можна використовувати Kiiroo Titan як звичайний мастурбатор, але має й інші можливості. Зокрема, його можна підключити до більш ніж 4 тисяч інтерактивних відео. Також Kiiroo Titan дає можливість підключитися до іграшок партнерів, що знаходяться у різних точках планети. Інтенсивна вібрація і ніжні погладжування - Kiiroo Titan дарує неймовірний спектр збудливих ласк.
Зовнішня оболонка виготовлена ​​з армованого пластику. Довжина та діаметр - 221 і 87 мм відповідно. Маса 857 грамів. Пристрій оснащений АКБ ємністю 1000 мАг. Час використання без підзарядки – 30-40 хвилин.

 

Kiiroo Keon
Сексшоп пропонує ідеальну автоматизовану іграшку-мастурбатор для чоловіків. Поєднує компактні розміри та ефективність. Виріб відрізняє ергономічна форма та зручне захоплення. Приємний та безпечний матеріал, з якого виконаний Kiiroo Keon подарує чудові відчуття. Ця модель чудова ще тим, що це перший мастурбатор із роботизованою технологією, представлений Kiiroo. Прилад можна підключати до інших пристроїв, які підтримують FeelTechnology або KIIROO. Є можливість підключення до інтерактивного вмісту категорії «18+». Максимальна швидкість, яку розвиває цей прилад, – 230 рухів протягом хвилини.

Вгору