Укр

БДСМ кляп і БДСМ ошийник

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

БДСМ ошийники з повідками, БДСМ кляпи з кульками, кільцями та фалоімітаторами

Одними з обов'язкових атрибутів будь-яких проявів БДСМ є БДСМ кляп і ошийник. Вони являють собою спеціальні стилізовані пристосування для контролю та надання відповідного вигляду. БДСМ ошийник, кляп та аналогічні атрибути традиційно використовуються в БДСМ практиках. Однак це застосування не єдине.
 

Де ще використовуються БДСМ аксесуари
БДСМ кляп і ошийник іноді вводять у свої еротичні ігри пари, що не відносять себе до БДСМ спільноти. У традиційних сексуальних відносинах такі пристосування використовуються для створення незвичайного антуражу гри в домінування, яка не має на меті заподіяння партнеру справжніх фізичних чи моральних страждань. Вони просто надають інтиму флер сексуальної агресії, що загострює чуттєвість коханців.
В останні десятиліття сформувалася ще одна сфера застосування ошийників, наручників та іншої БДСМ атрибутики. Йдеться про моду і косплей. Досить багато людей вважають превалюючі модні напрямки занадто нудотними, «ванільними», позбавленими гостроти.
Шанувальники такої естетики запросто можуть прикрасити себе БДСМ ошийником з кільцем для пристібання повідця або чимось у цьому дусі. У нашому магазині є відповідна модель — Choker Ring із серії «Fetish Tentation». Подібні речі в БДСМ стилі цілком доречні на костюмованих парадах, фестивалях, перформансах, різноманітних творчих та модних акціях.
Для створення яскравих сценічних образів вони часто використовують атрибутику БДСМ. Якими б не були сексуальні уподобання глядача, він завжди жваво реагує на акторів в агресивних костюмах. Існує думка, що перегляд шоу в такому стилі допомагає багатьом безпечно реалізувати власні фантазії.
 

БДСМ ошийник, його особливості та рекомендації щодо використання
БДСМ нашийники виготовляють із дотриманням усіх заходів безпеки. Безпека взагалі перше правило у БДСМ практиках.
Другим важливим моментом пристрою є наявність ремінної пряжки з декількома отворами. Вона дозволяє регулювати щільність прилягання виробу до шиї. Початківцям слід пам'ятати, що БДСМ нашийник у жодному разі не можна затягувати до упору. Виріб не повинен завдавати болю, перекривати кровообіг або заважати нормальному диханню. Він має вільно розташовуватися на шиї.
Нашийник, БДСМ наручники та аналогічні пристрої грають суто психологічну роль, вказуючи сабмісиву на його підлегле становище. Використовувати ці речі потрібно максимально обережно, пам'ятаючи про безпеку сабмісиву. Для заподіяння болю, якого той жадає, існують інші засоби. Наприклад зажими для сосків, що впливають на одну з найчутливіших ерогенних зон тіла.


БДСМ кляп як особливий засіб примусу
Кляп у БДСМ практиках використовується як пристосування, що посилює приниження сабмісіву шляхом обмеження його мовних функцій. Класичний БДСМ кляп являє собою кульку, закріплену на шкіряному ремені. Він вставляється у рот. Шкіряний ремінь фіксує виріб на місці за допомогою пряжки. Деякі моделі кульок мають отвори для повітря. Вони дозволяють вільно дихати у разі, якщо ніс закритий маскою.
Існують також моделі БДСМ кляпів з фалоімітаторами замість кульки. Невелике ділдо на внутрішній стороні ременя вставляється в рот сабмісиву. Найбільший фалоімітатор на зовнішній стороні виробу використовується для задоволення домінанта. Всі описані моделі не призначені для тривалого носіння, оскільки створюють певні перешкоди для надходження достатнього обсягу повітря.
На відміну від них, БДСМ кляп з кільцем-розпіркою для рота не заважає нормальному диханню. Він підходить для тривалого носіння. Модель типу Spider Gag сконструйована таким чином, що кільце міститься в рот і фіксує його у відкритому положенні. Це дає можливість доміні/домінатору робити з сабмісивом різні дії сексуального характеру.


Якість пристроїв для жорсткого сексу від Secret Sin
Наш сексшоп пропонує виключно високоякісні аксесуари та одяг для еротичних ігор від найкращих виробників Азії та Європи. Вся представлена ​​в каталозі продукція була виготовлена ​​з безпечних матеріалів, які не містять шкідливих для людини домішок. БДСМ ошийники, кляпи та аналогічні пристрої забезпечені зручними регульованими пряжками, що забезпечують безпеку використання виробу.
Дотримано також естетичних вимог до подібного роду продукції. Купуючи БДСМ кляп або БДСМ ошийник, ви отримуєте шикарний виріб у характерному, добре впізнаваному стилі. Ви будете із задоволенням користуватися цим предметом довгий час. Пропонуємо також звернути увагу на розділ «БДСМ костюми». Будь-який товар із цієї категорії зробить ваші ігри палаючими, як жерло вулкана

Вгору