Укр

Флогери

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Флоггери з натуральної та штучної шкіри або поліуретану

Сучасна індустрія має в своєму розпорядженні широкий арсенал засобів для тих, хто любить пробувати різні нестандартні речі в сексі. Асортимент справді безмежний, тут все залежить від особистих уподобань як вас, так і вашого партнера. Сексшоп Secret Sin пропонує вашій увазі найкращі флоггери, шльопалки та стеки. В асортименті є навіть вироби прекрасної ручної роботи з натуральної шкіри та дерева.

 

Чим вони відрізняються одна від одної?
Флоггер. Цей виріб із гнучкими хвостами, переважно зі шкіри. Кількість хвостів може бути різним: від 1 до 50. Залежно від використовуваного матеріалу, флоггери можуть бути як жорсткими, так і м'якими. Відмінним рішенням використовувати флоггер, використовуючи також БДСМ наручники.
Види флоггерів:

  • Снейк. Має один хвіст, який роздвоюється на кінці, як язик змії, утворюючи своєрідну хлопушку, яка створює звуковий ефект.
  • Арапник. Теж має один хвіст, але він не роздвоюється і зроблений з більш жорсткої шкіри.
  • Африканський. Класичний флоггер із 50 плоскими шкіряними хвостами.
  • Мартинет. Класичний флоггер у вкороченому, полегшеному варіанті на 30 хвостів
  • Кішка. Такий флоггер має плетені хвости, кінчики яких загострені.
  • Стек флоггер. Такий тип більше нагадує довгу тростину, що часто має м'який формений наконечник.
  • Котяча лапка. Відрізняється тим, що має об'ємні хвости, проте на кінчиках плетіння стає плоским та м'яким.

У процесі вибору зверніть увагу на ручку. Дуже важливо, щоб вона зручно лягала в руку, не була легшою, ніж хвости і не ковзала, інакше вам буде некомфортно.
Також варто уважно поставитися до хвостів при виборі флоггера. Довгі хвости припускають більш широку амплітуду, що може викликати проблеми з керуванням у новачків. Спробуйте свої сили в роботі з батогами коротше, так ви навчитеся точно координувати зусилля.
Щодо вибору матеріалу теж не все так просто. Початківцям краще спробувати оксамит або замшу, а вже потім переходити до шкіри. Втім, вибір за вами.
До речі, зовсім необов'язково використовувати лише один флоггер. Щоб відчуття не притуплялися, краще чергувати флоггери і не допускати звикання.

Шльопалка. Є інструментом з ручкою на кінці якого є невелика плоска лопатка. Шльопалка здається досить простою річчю, якою тільки й треба робити, що шльопати когось по попі. Однак насправді все набагато складніше. По-перше, зовсім не обов'язково шльопати партнера по сідницях, можна виявити фантазію та використовувати інші місця для ляпанців. По-друге, ляскання теж можуть бути різними. Наприклад, можна легенько, майже невідчутно погладжувати сабмісиву кінчиком шльопалки по всьому тілу. Легкі неконтрольовані торкання та несподівані ляпаси додадуть нової гостроти. Відчуття ще більше посиляться, якщо у вашого партнера зав'язані очі.

Стек. Цей інструмент  є тонким прутом, обтягнутим шкірою. Стек має рукоятку з ремінцем, а також широкий або фігурний м'який наконечник. Головною відмінністю стеку є звук, що видається, який створює необхідний психологічний вплив. Сам ляпас від стеку дуже складно назвати сильним, але він цінується зовсім іншим.
Не варто забувати про обережність – це головне правило БДСМ. Постійно стежте за своїм партнером та не допускайте небезпечних моментів.
Як бачите, всі ці види флоггерів мають великі відмінності. Вибирайте те, що вам подобається і насолоджуйтесь гостротою відчуттів разом з вашим партнером.

 

Вгору