Укр

Мастурбатор Fleshlight

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Найреалістичніший чоловічий мастурбатор Fleshlight

Зірки порно збуджують бажання мільйонів чоловіків по всьому світу. Хто не мріє про красуню Ніколь Еністон, гарячу Адріану Чечик або апетитну Кендре Ласт? Американська компанія Fleshlight випустила колекцію Girls, що імітує вагіни та попки найвідоміших акторок порноіндустрії, щоб насолодитися ними могли всі охочі. Реалістичний чоловічий мастурбатор повторює всі анатомічні особливості входу та внутрішнього рельєфу інтимних місць порнозірки та дарує буквально вибухові відчуття.

 

Мастурбатор Fleshlight: коли копія майже не поступається оригіналу
Більшість моделей мастурбаторів зовні виглядають як великий ліхтар зі знімною кришкою. Але ось під нею ховається найцікавіше: точна копія статевих органів чи ануса дівчини, яку всі неодноразово бачили на екрані у відвертих сценах. Внутрішнє наповнення мастурбатора покликане повністю відтворити справжнє жіноче тіло аж до найдрібніших нюансів, як розміри, відтінок, тон шкіри, а ще й багаторазово підсилити відчуття, що випробовуються при користуванні. Отримати ефект максимальної реалістичності допомагають грамотні конструктивні рішення:

 • копіювання анатомічної будови конкретної, популярної порноакторки;
 • використання інноваційних матеріалів, ідентичних природним;
 • продумана форма, що забезпечує щільне облягання статевого члена;
 • можливість регулювати температуру пристрою перед експлуатацією;

природна різноманітність внутрішнього рельєфу рукава для інтенсивної стимуляції нервових закінчень по всій довжині пеніса.
У результаті мастурбатор від бренду Fleshlight не можна порівняти з відчуттями реального сексу, але він приносить справді незабутні та унікальні відчуття, а оргазм дивує глибиною та силою.

 

Асортимент мастурбаторів Fleshlight
Сексуальні сцени в порнофільмах демонструють все різноманіття доступних контактів, тому актриси зазвичай цінують і традиційний, і анальний секс. Дизайнери Fleshlight пропонують користувачам не обмежуватися класикою, але відкривати нові горизонти насолод. Лінійка Girls включає:

 1. Копії вагін порнозірок, які повторюють усі вигини та складки піхви і дають реалістичне уявлення про статевий акт з нею. Довжина тунелю, його рельєф, м'яка м'яка текстура матеріалу створюють відчуття повноцінного сексуального контакту з розкутою красою. Це класичний мастурбатор для тренувань витривалості – після регулярного користування час сексу з партнеркою вдається подовжити кілька разів.
 2. Копії попки з автентичним зовнішнім виглядом, відповідністю розмірам та кольору шкіри актриси. Відрізняються вужчим діаметром та пружністю, що максимально наближає враження до реального анального сексу.

Автограф зірки на зовнішньому корпусі іграшки стане приємним бонусом істинному поціновувачу та шанувальнику фільмів за її участю. А якщо користуватися пристроєм при перегляді, це стане фантастичним досвідом перетворення і віртуальної участі в сюжеті.

 

Чим мастурбатор Fleshlight відрізняється від аналогів?
Сексшоп Secret Sin пропонує велику колекцію чоловічих мастурбаторів легендарної американської марки. Її ім'я давно стало в індустрії синонімом найвищої якості та першокласного дизайну. У всіх моделях Fleshlight використовує власну розробку – запатентований матеріал Real Feel Super Skin, що за тактильними відчуттями майже повністю ідентичний справжній шкірі. При дотриманні рекомендацій виробника по догляду мастурбатор тривалий час збереже свої властивості і радуватиме карколомними емоціями. Кібершкіра виграшно виділяється на тлі інших матеріалів і має вагомі переваги:

 • ідентична кожному покриву людини за своїми тактильними властивостями;
 • швидко нагрівається від взаємодії зі шкірою чи теплою водою;
 • гіпоалергенна;
 • непориста, не вбирає речовини;
 • легко очищується;
 • не псується від взаємодії із водою;
 • піддається дезінфекції спеціальними розчинами.

Розробники компанії передбачили нюанси у зручності використання та зробили ще одну кришку на верхній частині, що дозволяє легко мити мастурбатор під проточною водою, не виймаючи його з корпусу, відповідно без ризику пошкодити.
В цілому, іграшки Fleshlight вважаються зразком у своєму сегменті та постійно вдосконалюються залежно від трендів ринку. Саме засновник цієї фірми Стів Шубін у далекому 1998 році надав мастурбатору вигляду ліхтарика, що став класичним для цих іграшок, і розробив принципові параметри їхньої роботи. З часу випуску першої моделі фірма стабільно розвивається і зберігає за собою одне з провідних місць в промисловості.

 

Гайд за секретами користування чоловічими іграшками
Крутий мастурбатор - індивідуальна річ. Як його використовувати, інтуїтивно розуміє кожен хлопець. Однак не завадить запам'ятати кілька правил, щоб досвід не затьмарився дискомфортом або швидкою псуванням іграшки:

 1. Перед експлуатацією новий аксесуар потрібно промити холодною водою, потім дезінфікувати ізопропіловим спиртом (аптечним).
 2. Щоб тактильний контакт із іграшкою був комфортним, попередньо рукав тримають кілька хвилин у теплій воді. Так він нагрівається і набуває оптимальної пружності, виключає перепад температур при вході в отвір, готовий доставляти позитив з першого руху.
 3. Мити Fleshlight потрібно після кожного використання, а дезінфікувати після кожного п'ятого.
 4. Найважливіше правило – обов'язково використовуйте лубрикант на водній основі, інакше мастурбатор може завдати болю та неприємних відчуттів. Насправді підходить лубрикант на будь-якій основі, але водний найпростіше змивається, що актуально, враховуючи багатий рельєф рукава.

У каталозі сексшопу представлений широкий асортимент супутніх товарів до продукції Fleshlight: мастила, ерекційні кільця, масажери простати та багато іншого. Ми хочемо, щоб сексуальні ігри доставляли чудові, нетривіальні враження та повне задоволення інтимних фантазій. Досить мріяти про дівчину з екрану, погратись з нею тепер може кожен!

Вгору