Укр

Іграшки для фістингу, фістинг ділдо, рука для фістингу

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Іграшки для фістингу із США від найкращого виробника в ніші Doc Johnson

Дівчата і хлопці, для яких розмір має визначальне значення, люблять отримувати більш гострі відчуття за допомогою фістингу. Цей пікантний вид еротичних насолод стає все більш популярним, причому в обох статей. Інтим-індустрія випускає фістингові іграшки в широкому спектрі, найкращі з яких представлені в каталозі нашого сексшопу. Габаритні фістинг ділдо та інші функціональні іграшки для фістингу допомагають отримувати максимум задоволення від улюбленої розваги.

 

Іграшки для фістингу, які пропонує сексшоп Secret Sin
Незважаючи на різні конфігурації, форми, колір та дизайн, всі іграшки для фістингу поєднує одну загальну властивість – значний розмір. Це вироби для просунутих користувачів, достатньо підготовлених для інтенсивного досвіду. Весь асортимент можна розділити на кілька основних категорій залежно від виду та конструктивних особливостей іграшок: фалоімітатори, кулаки, анальні пробки.
 

Фістінг ділдо
Гігантські фістинг ділдо роблять з різним ступенем реалістичності: у деяких моделях чітко проглядається голівка, вени, складки шкіри, як на справжньому ерегованому члені, в інших – лише форма без промальовування деталей. Якій віддати перевагу, кожен користувач вирішує самостійно, спираючись на власні бажання та відчуття від іграшок. Часто ділдо доповнюють присоскою або спеціальними кріпленнями на підставі, щоб його можна було фіксувати на будь-яких поверхнях та інших предметах. Ділдо відмінно вписується в БДСМ-ігри, стрепи чудово формують пікантний образ.
 

Рука з кулаком
Традиційно фістинг передбачає введення кисті руки, звідки й пішла назва цієї сексуальної практики. Сьогодні, коли вибір іграшок для гострих відчуттів набагато ширший, багато хто, як і раніше, віддають перевагу саме класичному варіанту. Для них ми пропонуємо моделі кисті руки, що повністю відповідають реальним розмірам та текстурі. Кулак для фістингу зроблений, враховуючи специфічні особливості форми складання кулака, так само має гнучку та пластичну текстуру.
 

Анальні пробки
Великі анальні пробки варіативні формою: конуси, ялинки, краплевидні. Завдяки збільшеному діаметру і різким переходам справжні цінителі отримують незрівнянний кайф. Цього вистачає для досягнення неймовірно яскравого оргазму, якщо ні, то пробка з кількома переходами точно гарантує. Наявність рельєфу посилює насолоду при фрикціях, стимулює більше нервових рецепторів, розширює діапазон відчуттів. Серед асортименту іграшок для фістингу у формі анальних пробок виділяються:

  1. Гладкі конуси. Різниця діаметрів у такій іграшці для фістингу різка – між головкою та ніжкою, але лише одна. Проте жорсткий перехід таки створює максимальну стимуляцію при витягуванні.
  2. Хвилясті. Виріб у вигляді двох-трьох гладких переходів є оптимальним для поступально-поворотних рухів, викликає плавне скорочення та розтяг м'язів, посилює збудження.
  3. Піраміди із переходами. Моделі добре підходять для тренувань завдяки можливості коригувати зручний на даний момент діаметр.

 

Найкращі іграшки для фістингу
Еротичні експерименти здатні принести колосальну насолоду та неймовірний екстаз. Важливу роль грає якість сексуальних іграшок. Ми відбираємо для каталогу лише перевірені та сертифіковані товари. Одним із найкращих виробників іграшок для фістингу вважається американський бренд Doc Johnson. Каліфорнійська компанія заслужила відмінну репутацію у любителів пікантних еротичних ігор тим, що робить справді якісні, функціональні та стильні сексуальні іграшки. Потужні фістинг ділдо, практичні пробки та аксесуари марки виділяються рядом переваг:

  • вироблені у США та сертифіковані за суворими якісними нормативами країни;
  • виготовлені з високоміцного гіпоалергенного ПВХ, що не містять фталатів та інших небезпечних добавок;
  • Розроблені справжнім лікарем і враховують специфіку сексуального життя, розроблені з урахуванням фізіологічних умов. Doc Johnson завжди добре знає що ви хочете насправді;
  • доступні у кількох кольорах, багатофункціональні, сумісні з іншими секс-іграшками бренду.

 

Як вибрати іграшки для фістингу в сексшопі
Діапазон товарів у нашому каталозі покриває потреби в якісних іграшках усіх поціновувачів гострих відчуттів: і новачків, і тих, хто давно відкрив для себе світ фістингу. Допомогти зорієнтуватися в асортименті допоможуть наші поради:

  1. Для тренувань та підготовки фахівці рекомендують вибирати фістинг ділдо та анальні конуси не найбільшого діаметру. До максимального розтягування м'язів необхідно підходити з терплячим і поступовим, адже кожен новий етап сповнений чуттєвих відкриттів і хвилюючих переживань.
  2. Для вагінального фістингу важливе значення має довжина аксесуару, що вводиться, для анального в пріоритеті ширина. Іграшки для фістингу у вигляді анальної пробки призначені в першу чергу для анального фістингу та найкраще для нього підходять. Масивні фістинг ділдо і моделі у вигляді руки універсальні, доставляють сильні відчуття при будь-якому вигляді фістингу. До того ж вони дозволяють регулювати глибину занурення та легко підлаштовуються під побажання користувача.
  3. Досвідчені любителі теж знайдуть у нас новенькі іграшки для фістингу, з якими буде цікаво поекспериментувати.

Вибирайте фістинг ділдо, що надихають Вас моделі, і не забудьте що при використання обов'язкова густа анальна змазка, не важливо який тип фістингу ви віддаєте перевагу - вона обов'язкова. Наші товари порадують надійністю та доставлять яскраві позитивні емоції!

 

Вгору