Укр

Феромони

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Феромони для чоловіків і жінок у вигляді концентрату, спрею та бальзаму для губ

Феромони - це природні збуддуючі аромати, що виділяються апокринними залозами всіх тварин у природі (людини у тому числі). Вони сигналізують про те, що особина досягла статевого дозрівання і зараз перебуває у стані сексуальної готовності. Уловлюючи запах феромонів, представники протилежної статі, зацікавлені у продовженні роду, входять у стан збудження.

 

Як людина відчуває аромат феромонів

У більшості тварин чудовий нюх. За запахом феромонів вони можуть "вчути" готового до розмноження самця або самку на значній відстані. Люди за мільйони років еволюції втратили значну частину нюхових рецепторів, тому не можуть так ефективно вловлювати запахи потенційних сексуальних партнерів. Роблять свою справу та щоденні гігієнічні процедури. Ми буквально змиваємо з себе значну частину збудливих ароматів.

Довгий час вважалося, що нюх людини недостатньо розвинений, щоб взагалі певною мірою відчувати вкрай тонкий аромат феромонів. Численні експерименти розбили в пух і порох цю помилку. Наші нюхові рецептори здатні вловити навіть кілька молекул ароматичної сексуальної субстанції поблизу людини. Однак сприйняття та обробка цієї інформації відбувається непомітно, звільняючи свідоме мислення.

 

Людські

феромони не володіють для нас таким яскраво вираженим запахом, який випромінює розквітла троянда або смажена курочка. Вони практично нічим не пахнуть. Незважаючи на це, феромони легко сприймаються рецепторами і інформація про сексуальну готовність індивіда потрапляє прямо в мозок.

Якщо генетичний профіль партнера нам підходить, відразу виникає бажання зайнятися з ним сексом. Саме з цієї причини одні люди залишають нас холодними, а від інших буквально голова йде кругом від непереборного бажання. Навіть не усвідомлюючи того, що на нас впливає аромат феромонів, ми піддаємося його чарівному чарівництву.

 

Купити феромони перевіреної якості

Наш сексшоп пропонує вибір оригінальних продуктів від найкращих виробників Європи. Всі товари створені з лабораторно-протестованих компонентів, які не викликають почервоніння, висип або інші алергічні реакції. Їх використання абсолютно безпечне за дотримання низки правил.

Так, парфуми з феромоном жіночі/чоловічі:

 • не можна наносити на слизову оболонку очей і рота, пошкоджену шкіру, відкриті рани;
 • слід використовувати у невеликих кількостях: для досягнення потрібного ефекту достатньо 2-3 крапель (1-2 натискання спрею);
 • рекомендується розподіляти тонким шаром по ділянках шкіри, де відчувається биття пульсу і температура поверхні вища: шия, зап'ястя.

У багатьох засобах є спеціальні рослинні добавки, які надають продукту приємного запаху і додатково діють як афродизіак. Виробники в них також додають натуральні олії. Ті добре пом'якшують і зволожують шкіру. Це робить щоденне використання парфумів із феромонами абсолютно безпечним.

 

Для чого використовують феромони

За своїм складом феромони - Досить прості леткі сполуки, що нагадують рослинні ефірні олії. На тварин та людей вони впливають абсолютно ідентично. Ніс вловлює аромат. У мозку активізуються центри, відповідальні розмноження. Запускаються процеси, необхідні для здійснення статевого акту, і людина приходить у стан збудження.

На підсвідомому рівні людина практично не може чинити опір впливу збудливого аромату, якщо той виходить від зовні (тобто генетично) привабливого для нього партнера. В останнє століття ця властивість феромонів активно використовують у парфумерії. "Запах сексу" стали додавати в дорогі елітні парфуми. Продукція цього роду міцно зайняла свою нішу у сексшопах усього світу.

Наразі феромони для залучення жінок і чоловіків широко використовуються для таких цілей:

 • підвищення власної сексуальної привабливості у власних очах представників протилежної статі;
 • спокуса хлопця чи дівчини, що викликає романтичний інтерес;
 • збудження партнера, розпалювання в ньому «вирує» пристрасті під час побачення;
 • створення власного ореолу неповторної, дуже темпераментної коханки (чи коханця).

При цьому пам'ятайте, що феромони, як і сексуальна білизна, не діють на всіх без винятку. «Очі загоряться» тільки у тих чоловіків чи жінок, яким ви подобаєтеся і потенційно могли б бути парою. На примітивному рівні тварин — у тих, кому підходять ваші гени.

Якщо справа вже дійшла до ліжка, найтонший аромат феромонов посилить збудження коханця в кілька разів. Незабутня ніч вам забезпечена! Не забудьте використовувати лубрикант, щоб зробити романтичне побачення по-справжньому приємним і незабутнім.

Улюблені продукти від Secret Sin

У лінійці збудливих ароматів засобів інтернет-магазину представлені найбільш ефективні засоби зі стимулюючим дією. Великий попит мають, наприклад, парфуми з феромоном чоловічі «(HE)RO» від Sensuva. У їхньому складі присутні екстракти Муіра пуама та Епімедіума великоквіткового. Ці компоненти збуджують чуттєвість, діють як сильний природний афродизіак, а також надають продукту приємного рослинного аромату. Окремі компоненти у складі допомагають розслабитися, заспокоїти нерви та бути впевненішим.

Духи випускаються у вигляді спрею, яким можна скористатися як звичайним чоловічим дезодорантом. Після ранкових гігієнічних процедур пшикніть трохи (HE)RO на ключиці та зап'ястя. 1–2 натискань достатньо. Зачекайте хвилину, поки продукт убереться. Тепер одягайтеся. Після таких простих дій ваша привабливість у власних очах оточуючих дівчат багаторазово зросте. Напевно, знайдеться кілька красунь, які бажають завершити цей день з вами в більш інтимній обстановці.

Аналогічно можна використовувати і жіночі парфуми з афродизіаком. Наприклад, набір для побачень Hello Sexy від Sensuva. До його складу входить флакончик феромонів з нейтральним запахом, які можна змішувати зі своїми улюбленими духами, а також стимулюючий бальзам для збільшення об'єму та чутливості губ. З таким комплектом будь-яке побачення пройде незабутньо.

 • Феромони DONA - Pheromone Perfume Too Fabulous
  Новинка
  1 119 грн
  Купити
 • 1 069 грн
  Купити
 • Феромони Sensuva - HE(RO)
  559 грн
  Купити
 • 999 грн
  Купити
 • 1 079 грн
  Купити
Вгору