Ерекційні кільця. Основні функції та різновиди.
Ерекційне кільце – функціональна прикраса для пеніса, яка сильно розширить його можливості та вразить будь-яку жінку. Давайте розберемося, що це і навіщо він потрібний?
Так, основна функція ерекційного кільця очевидна з його назви - це пристрій, покликаний підтримати і посилити ерекцію, утруднюючи відтік крові від пеніса. Ерекційне кільце дозволяє продовжувати тривалість статевого акту. Здавалося б, що в цьому нескладному пристосуванні такого, щоб створити цілу нішу інтим-товарів із тисячами найменувань та підвидів? Але ми давно зрозуміли, що фантазія виробників секс-іграшок безмежна (дякую їм за це!). Зараз на відповідному ринку є великий вибір ерекційних кілець, і всі вони різні.
Умовно ми можемо розділити всі кільця ерекції на дві нерівні групи: класичні кільця ерекційні і кільця з вібрацією.

 

Класичні ерекційні кільця

Спочатку створювалися лише підтримки ерекції і немає інструментів для додаткової стимуляції. Але «класика» у разі не означає «нудьга». У сексшопі Ви зможете підібрати різні конфігурації ерекційних кілець під свій смак:

  1. Прозорі кільця з м'якого матеріалу, які практично не помітні;
  2. Ерекційні кільця різної форми та дизайну розміру, діаметра та товщини;
  3. Різного ступеня еластичності: від м'яких до нерозтяжних;

 

Ерекційні кільця з додатковими функціями

Тут розробники дорослих іграшок дали волю фантазії. У будь-якому секс-шопі Ви знайдете величезну кількість ерекційних кілець, від крихітних силіконових кілець зі знімними віброкулями до ерекційних кілець зі смарт-функціями. Що ще може привернути Вашу увагу:

  1. Різний рельєф. Шипи, пухирці, вусики, потовщення, шорстка поверхня – все для того, щоб посилити стимуляцію клітора партнерки, а значить і задоволення від його використання;
  2. Вібрація. Зазвичай здійснюється за рахунок вбудованої вібропулі. Віброкуль може бути знімною або вшитою в корпус. Єрекційні кільця зі знімною віброкулею більш універсальні, оскільки вібропуль можна в будь-який момент зняти і використовувати для інших цілей. Єрекційні кільця з щільно вшитою віброкулею мають ефект "глибокої вібрації", тобто передають вібрацію в стовбур члена, змушуючи його вібрувати теж (вашій дівчині дуже сподобається, абсолютно впевнений).
  3. Смарт-технології. На даний момент для деяких ерекційних кілець є можливість управління віддалено зі смартфона. Функція є досить цікавою, оскільки дозволяє дівчині самостійно керувати вібрацією прямо під час сексу. Це не тільки урізноманітнить відчуття, а й може стати підказкою партнеру щодо інтенсивності рухів.

Як бачимо, вибір величезний. Вибираючи ерекційне кільце, орієнтуйтесь на свої уподобання, але пам'ятайте про дві речі: перше – у ліжку припустимо все, що подобається обом. Скромність тут нікого не фарбує, а лише псує насолоду. Друге - ерекційне кільце безпечне для використання, але все ж таки не забувайте, що воно заважає відтоку крові, а значить, його не можна носити занадто довго.

Сподіваюся, що зміг підкинути цікаву ідейку, як трохи урізноманітнити своє сексуальне життя. Не відмовляйте собі в новому задоволенні та радійте життю!