Укр

Ерекційне кільце на член

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Ерекційні кільця з вібрацією та без.

Кільце на член призначене для легкого стримування відтоку крові і, тим самим, відтягування моменту сім'явипорскування; допомагає зберегти ерекцію та продовжити статевий акт. Пристрій застосовується для того, щоб жінка змогла досягти оргазму, перш ніж у чоловіка настане еякуляція. Ерекційні кільця часто мають додаткові шипи та інші види рельєфності, а також функцію вібрації. Адже в момент сексу зі звичайним проникненням великий відсоток жінок досягає оргазму лише з одночасною кліторальною стимуляцією.
Моделі кілець, які принесуть максимальне задоволення партнерці:

  • оснащені вібруючими насадками. Впливають на клітор партнерки при вагінальному сексі, подразнюючи нервові закінчення, тим самим стимулюючи чутливу зону і наближаючи настання оргазму;
  • мають ребристу поверхню та будь-які інші нерівності. Надають додаткову стимуляцію від фрикцій, особливо популярні моделі з масивним, ребристим кліторальним язичком.

Ерекційне кільце є сексуальною іграшкою для двох. Перш за все, необхідно обережно підійти до вибору діаметра кільця. Природно, що менше він буде, то сильніше здавлюватиметься пеніс. Кільце на член виробляють із різних матеріалів. Тим, хто хоче скористатися ним уперше, краще зупинити свій вибір на еластичних моделях. Такими матеріалами є силікон і ПВХ, вони легко піддаються розтягуванню і якщо щось піде не так, чоловік зможе швидко звільнитися з кільця. Також зручні моделі, оснащені застібкою. Більш досвідчені покупці чи шанувальники гострих відчуттів переходять на варіанти, виготовлені із щільних, не пластичних матеріалів – пластик чи метал, наприклад.


Механізм використання
Для того, щоб одягнути кільце на член, слід спочатку розібратися - воно з пластичного матеріалу або жорсткого. Пристрій з еластичного матеріалу можна одягнути будь-якому етапі настання ерекції. Якщо кільце тверде – лише до появи ерекції.
Крім продовження стійкості ерекції та віддалення моменту еякуляції, деякі моделі кілець мають додаткову функцію – вібрацію. Сексшоп рекомендує такі пристрої для більш яскравих відчуттів. Вони не тільки стимулюватимуть клітор, зачіпаючи його, але й створюватимуть додаткові відчуття, передаючи хвилі, що вібрують, на стовбур статевого члена. Це можливо завдяки наявності в апарата функції пульсації.

Таким чином, залежно від наявності чи відсутності супутніх можливостей, ерекційне кільце виробляють у трьох видах:

  • стандартні моделі без вібрації (особливо ефектно виглядають на члені мережі з металевих кілець). Класичний, найпоширеніший варіант. Розрізняються кольором та оздобленням девайсу. Корпус може бути оснащений пухирцями, хвилями, горбками;
  • кільце з вібрацією. Такі пристрої можуть мати різні режими застосування – регулювати швидкість та характер вібрації, експлуатуються як із її включенням, так і без;
  • кільце з можливістю дистанційного керування – один із найсучасніших апаратів. Керується за допомогою пульта. Має технологічний дизайн. Апарат здатний плавно контролювати інтенсивність стимуляції партнерки, чуйно підлаштовуватися під бажаний темп та інтенсивність сексу.

Часто разом з ерекційним кільцем клієнтом купується помпа для члена. Вона використовується для настання стійкішої ерекції, яка потім фіксується за допомогою кільця.
 

Все найкраще – у міру
Щоб ерекційне кільце приносило парі лише позитивні емоції, слід мінімізувати можливі ризики від експлуатації:

  • придбавши подібний пристрій, а також перед кожною процедурою використання, намагайтеся уважно його розглянути – чи не з'явилися на корпусі тріщини чи інші сліди руйнування. У разі поломки користуватися таким предметом не рекомендується;
  • навіть ті моделі, які піддаються розтягуванню (гумові та силіконові) можуть спровокувати утворення тромбів, а також порушення прохідності судин та функціонування венозної системи. Тому краще чергувати використання із перервами. А надто тривале носіння за один сеанс може спровокувати виникнення запалень і подальших проблем з потенцією.

При виборі кільця на член чоловік може орієнтуватися на власний смак, але краще прислухатися і до побажань партнерки. Переслідуючи саме різноманітність жіночих відчуттів, виробники розширюють можливості таких секс-іграшок, тому додають додаткову стимуляцію для клітора та вібро-режими.

Вгору