Укр

Лубрикант - штучна сперма

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Лубриканти на комбінованій основі з імітацією сперми

Лубрикант на гібридній основі у вигляді штучної сперми дуже затребуваний для підвищення особистого збудження під час використання сексуальних іграшок, а також для створення потрібного візуального ефекту, якщо ви хочете зробити чудове шоу.

Штучна сперма стане в нагоді для збудження своєї фантазії і для того щоб влаштувати неймовірну розпусну виставу для кого-небудь. У тому числі, ця змазка годиться для наповнення фалоімітаторів з сім'явипорскуванням.

Кожна дівчина має еротичні фантазії, багато хто просто любить грати зі спермою, відчувати як вона торкається шкіри і стікає по тілу. На жаль, справжня не завжди є під рукою, коли дуже хочеться, так що імітація сперми у вигляді лубриканта стане чудовою підмогою для дівчини, яка бажає провести чудовий вечір удома. Крім того, не забуваємо, що це ще й лубрикант, який необхідний за прямим призначенням під час використання іграшок.

Штучна сперма на гібридній основі буває різного складу і не кожна застосовна для використання іграшок із силіконовим покриттям та проковтування. Будь-яка штучна сперма має домішку "летючого" медичного силікону і те, чи можна її використовувати з силіконовими іграшками та ковтати, залежить від частки компонента. Уважно дивіться склад, для таких цілей підходить штучна сперма, що має не більше 5% диметикону в складі.

Лубрикант у формі штучної сперми ви дуже навряд чи зустрінете в аптеці чи супермаркеті. Щоб купити такий, слід відвідати сексшоп і замовити доставку. Secret Sin припасли для вас виключно перевірені, надійні та безпечні зразки, що підходять для найнетривіальніших цілей.

Лубрикант - штучна сперма дозволяє отримати сильніші відчуття і справляє не лише фізичний, а й психологічний ефект.

Штучна сперма у вигляді лубриканта найчастіший гість у соло іграх, але для досить вільних та відкритих людей не буває перешкод. Штучна сперма шикарно підійде для організації неймовірно розпусного та збуджуючого шоу як для чоловіка, так і для жінки. Складно назвати найкращий спосіб зберегти тривалі стосунки та сексуальний потяг, ніж постійно пробувати нове та вносити різноманітність у повсякденність.

Штучну сперму можна використовувати з ділдо з оглядкою на склад. Штучна сперма з менше 5% демітекону в складі не повинна шкодити силіконовому покриттю, але все ж таки краще перестрахуватися і використовувати її з реалістичними фалоімітаторами з інших матеріалів. Штучна сперма має дуже характерну своєрідність, маса кремоподібного білого відтінку, має колір і консистенцію справжньої. Саме ці її властивості здатні кардинально змінити та максимально посилити враження від улюбленого ділдо.

Вгору