Укр

Зажими для сосків

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Зажими для сосків з прикрасами та обтяжувачами різних видів та сили фіксації

Ласки грудей та сосків посилюють збудження і роблять оргазм яскравішим. Але постійно приділяти їм увагу під час сексуальних ігор не завжди зручно. Вирішити цю проблему допомагають зажими для сосків – спеціальні інтимні іграшки для інтенсивної стимуляції грудей, які пропонує наш сексшоп.


БДСМ і не тільки: навіщо використовують зажими для сосків
Жіночі груди завжди привертають чоловічі погляди і викликають бажання до них торкатися. У сосках сконцентровано безліч нервових закінчень, що робить їх однією з головних ерогенних зон. Правильна її стимуляція багаторазово збільшує бажання та потужність оргазмів, тому використовувати зажими для сосків стає все більш поширеною практикою інтимних ігор. Вони допомагають дівчині або хлопцю випробувати глибші емоції, а парі – перейти на якісно новий щабель сексуального життя. Плюс вигляд грудей, яку прикрашають сексуальні затискачі для сосків, діє збуджуюче на чоловіка.
Сила стиснення соска в кліпсах регулюється від легкого впливу до інтенсивного, майже болючого. Зажими для сосків затребувані в БДСМ-культурі, причому досвідчені користувачі вибирають зажими з тугою фіксацією, обтяжувачами, складними механізмами. У традиційному сексі і практиках самозадоволення більш актуальні зажими на соски м'якого, тонкого впливу або як декоративний атрибут. Вони виграшно комбінуються з іншими сексуальними іграшками та дарують масу нереальних відчуттів. Сексшоп Secret Sin пропонує доповнити ними вакуумний вібратор для клітора або віброяйце – і насолоджуватися новим чуттєвим досвідом.


Зажими з обтяжувачами
Різні зажими для сосків використовуються не тільки для задоволення, але і як прикраса, елемент образу в рольових іграх. Тому їх дизайн і зовнішній вигляд дуже різняться – від невеликих накладок на груди з блискітками або пухом до агресивних масивних ланцюгів з підвісками. Тяжкі деталі не тільки прикрашають виріб, але й підвищують його ефективність: до стискання додається сила тяжкості, стимуляція стає більш чутливою. У ролі обтяжувачів зазвичай виступають:

  • Ланцюжки. Зажими для сосків, з'єднані ланцюжком, цікаво виглядають і практичні. За ланцюжок можна трохи смикати або тягнути під час ласк, що приносить додаткове задоволення. Багатьом подобається різко зірвати затискачі для сосків у момент оргазму – це робить його феєричним, незабутнім. Особливо ефектно виглядають зажими для сосків, з'єднані ланцюжком з масивними підвісками у вигляді літер, шипів, обтяжувачів. Іграшки, окрім задоволення, створюють відповідну атмосферу, провокують на інтимні експерименти та фантазії. Зажими для сосків – найпростіший спосіб внести у звичне життя щось нове, що надихає, незвичайне.
  • Пензлики. Парні зажими для сосків бувають різноманітними: у вигляді ланцюжків, кількох великих кристалів, брелоків. Це найпопулярніший компонент легких БДСМ-ігор та інших сексуальних практик. Залежно від механізму зажими для сосків з пензликами можуть чинити як слабку стимулюючу, так і інтенсивну дію.
  • Дзвіночки, хутряні хвостики, бусинки. Гарний декор виконує естетичну функцію і зовсім трохи обтяжує зажими для сосків. Однак контакт підвіски з грудьми теж дає приємний відгук та посилює бажання.

Зажими для сосків: різновиди.
Принцип дії всіх моделей єдиний: зажими надягають на соски і здавлюють їх за допомогою зажимного механізму. Це парний аксесуар, що складається з двох роздільних або з'єднаних ланцюжком прищіпок. Їх часто прикрашають підвісками, стразами, хутряними деталями. Сила та особливості впливу зажиму для сосків обумовлені його конструкцією, використаними матеріалами. Як зажимні механізми застосовують класичні алігатори, пінцетний і конюшинний.


Алігатор
Аксесуари з маленькими «крокодильчиками» відрізняються регульованою інтенсивністю стимуляції, делікатно контактують з ніжною шкірою, оскільки самі прищіпки покриті м'якими накладками з ПВХ або силікону. Поворотний механізм на прищіпках дозволяє регулювати силу стискання, а декоративні підвіски або ланцюжки роблять стимуляцію інтенсивнішою.

Переваги атрибутів з прищіпками-алігаторами:

  • простота та легкість користування;
  • стильний зовнішній вигляд;
  • різноманіття палітри кольорів;
  • стильний декор.

Для жорсткого БДСМ такі зажими навряд чи підійдуть, а щоб урізноманітнити еротичні відчуття від сексу або ігор з інтимними іграшками – це відмінний варіант. Чим більше на кліпсах додаткових обтяжувачів, тим сильнішу і чутливішу стимуляцію вони надають.


Пінцетний
Пінцети з рухомим фіксатором – один із найпростіших різновидів зажимів для сосків. У них привабливий дизайн, полегшена вага, м'яке покриття у місцях контакту із сосками. Аксесуар популярний у парних та одиночних іграх, оскільки дає постійну стимуляцію ерогенних ділянок та допомагає досягти незабутнього оргазму. Дівчатам подобається користуватися зажимами одночасно з вібропулею, щоб отримати максимальну сексуальну розрядку.


Конюшинний
Найскладніший механізм з представлених у каталозі – конюшинний. Він дає енергійну стимуляцію нервових рецепторів та розрахований на міцну тривалу фіксацію. Конюшинні зажими для сосків затребувані у досвідчених поціновувачів БДСМ-культури, оскільки механізм надійно фіксується, концентровано стимулює соски, викликає глибокі та гострі відчуття. Але поводження з такими іграшками потребує обережності та акуратності.


Як вибрати затискачі для сосків
Вже сам процес одягання зажимів може стати цікавою грою. Для першого знайомства краще взяти найслабші за впливом зажими для сосків привабливого дизайну. Якщо їхній зовнішній вигляд подобається, цього вже достатньо для правильного настрою та задоволення від сексуальних ігор. Досвідченим користувачам підійдуть практичні та надійні моделі з широким діапазоном налаштувань сили стискання. У міру накопичення досвіду можна вибирати зажими з масивнішим декором для посилення відчуттів. Удачі в сексуальних експериментах та нових хвилюючих емоцій від чарівного світу сексу!

 

Вгору