Укр

Анальна змазка

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Спеціальні анальні змазки з розслаблюючим, загоювальним та знезаражуючим ефектом

Спеціалізована анальна змазка – це обов'язковий атрибут приємного анального сексу. Найкраще мастило для анального сексу забезпечить безпеку та задоволення, проте перед її використанням важливо вивчити безліч різновидів, щоб знайти відповідний лубрикант для ваших потреб.

 

Змазка для анального сексу на водній основі
Анальні змазки на водній основі мають максимально органічний склад та дуже універсальні. Однак, оскільки тіло дуже легко вбирає воду, навіть найкраща анальна змазка, що має водну основу, схильна до швидкого висихання і вимагає регулярного повторного нанесення.

Основні переваги:

  • дружелюбні до шкіри;
  • приємна текстура;
  • ідеально підходять для іграшок.

Анальна змазка, що має водну основу, найпопулярніша і має найбільшу різноманітність пропозицій.

 

Змазка для анального сексу на силіконовій основі
Змазка для анального сексу на силіконовій основі має набагато більшу стійкість і створює захисну оболонку для шкіри. Такі змазки повністю безпечні, але їх важко змити або випрати, вони виводяться лише крутим мильним розчином. Змазка для аналу на основі силікону гіпоалергенна, що робить її абсолютно безпечною для шкіри. Вона також не висихає і є водонепроникною, що робить її ідеальною для сексуальної гри у душі. Однак ці лубриканти не підходять для використання із силіконовими іграшками, оскільки можуть пошкодити покриття та зіпсувати іграшку.

 

Гібридні змазки для анального сексу
Гібридні водно-силіконові змазки легше очищаються, ніж чисто силіконові; однак вони також не можуть повністю зрівнятися з чисто силіконовою змазкою. Основні переваги полягають у тому, що ви отримаєте найкраще з двох варіантів:

  • текстуру та довговічність;
  • можливість використання з більшістю секс-іграшок.

 

Змазка для анального сексу на жировій основі
Змазка для анального сексу, що має масляну основу, така ж слизька, як і силіконова, і досить стійка, що робить її чудовим варіантом для тривалих сексуальних ігор. Більш того, такі лубриканти стають ще слизькими в міру нагрівання/тертя. Анальні змазки на жировій основі використовуються в основному для фістингу через свою суперщільну текстуру.

 

Підготовка до анального сексу
Для комфортного заняття анальним сексом та використання повногабаритних анальних іграшок потрібно підготувати своє тіло. Для цих цілей служить анальна пробка, анальні кульки або анальний вібратор. Вони допомагають правильно натренувати м'язи і підвищити еластичність шкіри, а також звикнути до нових відчуттів. Нічого з цього, так само не можна використовувати без анального мастила

 

Іграшки
Змазки для аналу на водній основі абсолютно безпечні для іграшок і є відмінним вибором. Крім того, багато хто вибирає лубриканти, що мають водну основу, тому що їх легко відмити, і вони зроблені з повністю натуральних інгредієнтів.
Існує також гібридний (частково водний, частково силіконовий), безпечний для іграшок лубрикант. Вам може сподобатися цей вид лубриканта, тому що він забезпечує посилене ковзання на додаток до переваг, згаданих вище для традиційних лубрикантів на водній основі, а також ряд таких любрикантів має колір та текстуру, що імітують сперму.
Ви можете використовувати силіконовий лубрикант для іграшок, на яких немає силіконового покриття. Причому, коли ви перейдете від іграшки до анального сексу з партнером, вам не доведеться міняти змазку, вона тримається неймовірно довго.

 

Анальний секс
Коли йдеться про анальний секс, спеціалізована анальна змазка є строго необхідним атрибутом. Кращим вибором стане анальна змазка на силіконовій основі, оскільки вона має деякі фізичні захисні властивості, а також дуже довго тримається, що позбавляє потреби постійно перериватися на оновлення лубриканта.
Крім того анальна змазка на силіконовій основі водостійка і дає можливість використовувати її в теплій воді, що є перевагою для новачків.
Будь-яка хороша спеціалізована анальна змазка має у своєму складі знезаражувальні, загоювальні та розслаблюючі компоненти, що дозволяє практикувати анальний секс з більшою безпекою.

Багато людей запитують: “Як вибрати найкращу анальну змазку?”. І відповідь на нього не може бути однозначною. Вибір кращої анальної змазки залежить від кількох факторів:

  • ситуації використання;
  • особистих переваг;
  • бюджету.

Правильної відповіді на це питання не існує, проте важливо вивчити всі плюси та мінуси кожної категорії та визначити, що підходить саме вам. Сексшоп Secret Sin надає тільки перевірені варіанти з детальним описом важливих складових, ви можете спробувати різні варіанти та вибрати для себе найкращий. Головне, про що слід пам'ятати, це те, що при анальному сексі використання анальної змазки, що підходить для ваших потреб, є суворою необхідністю.

Вгору